FB pixel TP pixel
The Neon Demon

Neon Demon

The Neon Demon
Dánsko | 2016 | Thrillery | Psychologické | 117 minut

Jesse je mladá, krásná a má onu tajemnou esenci, která ji vyčleňuje ze zástupu dokonalých krásek ucházejících se o svých pár let slávy na módních molech v Los Angeles. „Kdo by chtěl zkyslý mlíko, když může mít čerstvý maso“, utrousí na její adresu jedna ze závistivých kolegyň. Neonový puls fashion s...

Jesse je mladá, krásná a má onu tajemnou esenci, která ji vyčleňuje ze zástupu dokonalých krásek ucházejících se o svých pár let slávy na módních molech v Los Angeles. „Kdo by chtěl zkyslý mlíko, když může mít čerstvý maso“, utrousí na její adresu jedna ze závistivých kolegyň. Neonový puls fashion světa pohlcuje Jesse natolik, že přehlíží varovné signály. Za marnivými kulisami kultu krásy totiž dříme dávné zlo, které se živí nevinností.

Hrají: Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote, Abbey Lee, Keanu Reeves, Christina Hendricks

Režie: Nicolas Winding Refn

IMDb  61 % Kinobox  59 %

Neon Demon online

Sledovat Neon Demon online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neon Demon online, zda je ke stažení a zda má Neon Demon dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Neon Demon novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Neon Demon, které najdeš na našem webu.

10 červnových novinek na Alza
10 červnových novinek na Alza
13.06.2017 | Tipy na film

Vybíráme ty nejzajímavější filmy, které se za poslední týdny objevily v nabídce půjčovny největšího internetového obchodu Alza. Na své si přijdou především fajnšmekři, kteří mají rádi starší filmy Jima Jarmuscha, Aki Kaurismaiko, najdete tu ale i zajímavé novinky jako Neon Demon, Macbeth, Tanečnice nebo Červená želva.

Neon Demon recenze a hodnocení

Adam Hencze
Adam Hencze Pinbacker
28.05.2022 9:02:00

S Refnem se letos v Cannes opět skloňovaly přívlastky jako “provokující”, “povrchní” nebo “prvoplánově plochý” a i díky jeho snímku spolu s výhrou Dolanova It’s Only the End of the World šlo 70. ročník festivalu považovat za francouzské divno spíše než cokoliv jiného. Neonová poetika s prapočátky v ......   Celá recenze

 50 %

Ve filmu Neon Demon hrají Elle Fanning, Karl Glusman, Jena Malone, Bella Heathcote, Abbey Lee, Keanu Reeves, Christina Hendricks.

Film Neon Demon režíruje Nicolas Winding Refn.

Film Neon Demon má 117 minut.

Film Neon Demon můžete vidět na Edison.

Film Neon Demon je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.