FB pixel TP pixel
Neon Bull
Neon Bull

Neonový býk

Neon Bull
Brazílie | 2016 | Drama | 101 minut

Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky na další štace. Životy lidí a zvířat se na brazilském venkově prolínají v živočišné směsi vášně a naděje. Skrz prach a po...

Pohledný kovboj Iremar, tanečnice Galega a její malá dcera Cacá žijí v divokém a smyslném světě brazilského rodea. Domovem provizorní rodiny je náklaďák, ve kterém převážejí býky na další štace. Životy lidí a zvířat se na brazilském venkově prolínají v živočišné směsi vášně a naděje. Skrz prach a pot tvrdé práce probleskují sny o budoucnosti, barevné a zářivé jako mytický Neonový býk.

IMDb  69 % CSFD  56 %

Neonový býk online

Sledovat Neonový býk online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neonový býk online, zda je ke stažení a zda má Neonový býk dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Neonový býk obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Neonový býk, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Neonový býk postavy.

Neonový býk recenze a hodnocení

Ve filmu Neonový býk hrají Juliano Cazarré, Maeve Jinkings, Aline Santana, Vinícius de Oliveira, Carlos Pessoa, Josinaldo Alves, Samyade Lavor.

Film Neonový býk režíruje Gabriel Mascaro.

Film Neonový býk má 101 minut.

Film Neonový býk můžete vidět na KVIFF TV.

Film Neonový býk je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.