FB pixel TP pixel
Boyka: Undisputed IV
Boyka: Undisputed IV

Neporazitelný: Návrat krále

Boyka: Undisputed IV
Bulharsko | 2016 | Neporazitelný | Akční filmy | Kung-fu | 87 minut

Ve čtvrtém filmu série Undisputed se Scott Adkins znovu vrací jako Yuri Boyka. Jde od souboje k souboji a snaží se dostat na turnaj evropské ligy bojových umění. Avšak nešťastná náhoda a smrt v ringu ho přinutí zamyslet se, jestli to, čemu věnoval celý svůj život, stojí vůbec za zmínku. Když zjistí...

Ve čtvrtém filmu série Undisputed se Scott Adkins znovu vrací jako Yuri Boyka. Jde od souboje k souboji a snaží se dostat na turnaj evropské ligy bojových umění. Avšak nešťastná náhoda a smrt v ringu ho přinutí zamyslet se, jestli to, čemu věnoval celý svůj život, stojí vůbec za zmínku. Když zjistí, že manželka muže, kterého nešťastnou náhodou usmrtil, je v problémech, rozhodne se bojovat v sérii nevyhratelných zápasů, aby ji zachránil... Bojovou choreografii připravil Tim Man, který spolupracoval se Scottem Adkinsem i ve filmu Ninja 2: Pomsta.

Hrají: Scott Adkins, Alon Aboutboul, Julian Vergov, Brahim Achabbakhe, Paul Chahidi, Valentin Ganev, Vlado Mihailov

IMDb  69 % Kinobox  70 %

Neporazitelný: Návrat krále online

Sledovat Neporazitelný: Návrat krále online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neporazitelný: Návrat krále online, zda je ke stažení a zda má Neporazitelný: Návrat krále dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 21. 4. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Neporazitelný: Návrat krále novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Neporazitelný: Návrat krále, které najdeš na našem webu.

Milujete Johna Wicka? Těchto 10 akčních nářezů na Netflixu musíte vidět
Milujete Johna Wicka? Těchto 10 akčních nářezů na Netflixu musíte vidět
26.03.2023 19:00:00 | Tipy na film

John Wick už zase řádí v kinech a pokud nemáte ani po jeho další masivní vyvražďovačce zabijáků dost adrenalinu v krvi, máme pro vás výběr dalších filmů, které by to zvládnout mohly. Nebudeme se přitom držet jen nájemných zabijáků. Pokud prostě máte rádi akční filmy, tyhle kousky na Netflixu by vaším bulvám uniknout neměly.

30 nejlepších akčních hitů na Netflixu, které by měl vidět úplně každý
30 nejlepších akčních hitů na Netflixu, které by měl vidět úplně každý
17.06.2020 12:00:00 | Tipy na film

Léto je tady a s ním si tělo žádá trochu uvolněné třeskuté zábavy. Jenže kina nabízí jedno velké nic, takže musíme explozivní zábavu hledat třeba na Netflixu. Pojďme se dnes podívat na ty nejlepší plnotučné akčňáky, které na streamovací službě aktuálně najdete.

Neporazitelný: Návrat krále recenze a hodnocení

Tvůj názor na Neporazitelný: Návrat krále?

Ve filmu Neporazitelný: Návrat krále hrají Scott Adkins, Alon Aboutboul, Julian Vergov, Brahim Achabbakhe, Paul Chahidi, Valentin Ganev, Vlado Mihailov.

Film Neporazitelný: Návrat krále režíruje .

Film Neporazitelný: Návrat krále má 87 minut.

Film Neporazitelný: Návrat krále můžete vidět na Filmbox+.

Film Neporazitelný: Návrat krále je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.