FB pixel TP pixel
Neposlušný zajíček
Neposlušný zajíček

Neposlušný zajíček

Neposlušný zajíček
Česko | 1944 | Animované filmy | Rodinné

Kreslená groteska o skopičinách malého rozpustilého zajíčka při zdobení velikonočních vajíček. Snímek byl natočen na konci 2. světové války v pražském studiu Prag-Film, pod vedením berlínského karikaturisty Horsta von Möllendorffa, ale do kin byl uveden až po válce v československé distribuce. Hudbu...

Kreslená groteska o skopičinách malého rozpustilého zajíčka při zdobení velikonočních vajíček. Snímek byl natočen na konci 2. světové války v pražském studiu Prag-Film, pod vedením berlínského karikaturisty Horsta von Möllendorffa, ale do kin byl uveden až po válce v československé distribuce. Hudbu složil Julius Kalaš a na jeho vzniku se významně podíleli někteří budoucí zaměstnanci studia kresleného filmu Bratři v triku (např. Eduard Hofman, Stanislav Látal, Břetislav Pojar, Bohuslav Šrámek).

IMDb  74 % CSFD  77 %

Neposlušný zajíček online

Sledovat Neposlušný zajíček online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neposlušný zajíček online, zda je ke stažení a zda má Neposlušný zajíček dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 6. 2020
Zdarma

Neposlušný zajíček obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Neposlušný zajíček, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Neposlušný zajíček postavy.

Neposlušný zajíček recenze a hodnocení