FB pixel TP pixel
Bulletproof Monk

Neprůstřelný mnich

Bulletproof Monk
USA | 2003 | Komedie | Akční komedie | 104 minut

Tajemný mnich beze jména, mistr kung-fu, už šedesát let putuje po celé Zeměkouli. Opatruje magický svitek, v němž se skrývá klíč k neomezené moci. Cítí však, že jeho biologické hodiny už netikají tak silně jako dřív. Vydává se proto do města hledat muže, který by byl hoden stát se jeho nástupcem. Po...

Tajemný mnich beze jména, mistr kung-fu, už šedesát let putuje po celé Zeměkouli. Opatruje magický svitek, v němž se skrývá klíč k neomezené moci. Cítí však, že jeho biologické hodiny už netikají tak silně jako dřív. Vydává se proto do města hledat muže, který by byl hoden stát se jeho nástupcem. Pouliční zlodějíček Kar je do sebe zahleděný sanfranciský výrostek. Ale právě Kar mnichovi jednoho dne zachrání život. Mnich rozhodne, že svitek zdědí právě on. To však ještě netuší, co je mladík zač a kolik práce a energie bude muset sám vydat, aby Kara naučil odpovědnosti. Nicméně od té chvíle spolu brání svět před zlotřilci lačnícími po neomezené moci a schopnými spáchat cokoliv, jen aby se svitku zmocnili. Síly zla představuje především fanatický nacista Strucker. Mnich a Kar ale nebudou sami: na jejich stranu se přidá i ruská mafiánská princezna zvaná Bad Girl.

IMDb  55 % CSFD  49 %

Neprůstřelný mnich online

Sledovat Neprůstřelný mnich online můžeš na SupremeXP. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neprůstřelný mnich online, zda je ke stažení a zda má Neprůstřelný mnich dabing nebo titulky.

SupremeXP
SupremeXP
původní znění | české titulky | HD kvalita | od 11. 11. 2021
Předplatné za 150 Kč

Neprůstřelný mnich obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Neprůstřelný mnich, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Neprůstřelný mnich postavy.

Neprůstřelný mnich zajímavosti

Rozpočet
52 000 000 $
Tržby v českých kinech
813 261 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 839 diváků

Neprůstřelný mnich recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
28.03.2003

Už je hodně dlouho, co jsem to viděl, ale pamatuji si, že Karel Roden tam zdaleka není tak dobrej jako v Hellboyovi a kung-fu je tam docela legrační.

 60 %

Ve filmu Neprůstřelný mnich hrají Seann William Scott, Jaime King, Karel Roden, Chow Yun-Fat, Victoria Smurfit, Mako, Roger Yuan.

Film Neprůstřelný mnich režíruje .

Film Neprůstřelný mnich má 104 minut.

Film Neprůstřelný mnich měl rozpočet 52 000 000 $.

Film Neprůstřelný mnich vidělo v českých kinech 8 839 diváků.

Film Neprůstřelný mnich můžete vidět na SupremeXP.

Film Neprůstřelný mnich je online na SupremeXP, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.