FB pixel TP pixel
The Immortal Life of Henrietta Lacks
The Immortal Life of Henrietta Lacks

Nesmrtelný život Henrietty Lacksové

The Immortal Life of Henrietta Lacks
USA | 2017 | Životopisné filmy | Doktoři

Držitelka ceny Emmy® a nominace na Oscara® Oprah Winfreyová hraje hlavní roli v novém filmu z produkce HBO Films, který je inspirován kritiky uznávaným stejnojmenným bestsellerem spisovatelky Rebeccy Sklootové. Snímek vypráví skutečný příběh Afroameričanky, která se stala nedobrovolnou dárkyní HeLa ...

Držitelka ceny Emmy® a nominace na Oscara® Oprah Winfreyová hraje hlavní roli v novém filmu z produkce HBO Films, který je inspirován kritiky uznávaným stejnojmenným bestsellerem spisovatelky Rebeccy Sklootové. Snímek vypráví skutečný příběh Afroameričanky, která se stala nedobrovolnou dárkyní HeLa buněk, díky nimž byla vyvinuta první nesmrtelná buněčná kultura. Film vyprávěný očima Henriettiny dcery Deborah Lacksové (Winfreyová) zachycuje její neúnavnou snahu dozvědět se co nejvíc informací o matce, kterou nikdy nepoznala, a pochopit, jak neoprávněné využívání rakovinových buněk Lacksové vedlo v roce 1951 k nebývalému lékařskému objevu, který změnil bezpočet životů a tvář medicíny jednou provždy. Je to příběh o aroganci lékařů a jejich úspěchu, o rasových předsudcích, chudobě a přátelství mezi těmi nejnesourodějšími lidmi.

Hrají: Rose Byrne, Renée Elise Goldsberry, Oprah Winfrey, Lisa Arrindell, Earl Poitier, L. Warren Young

Režie: George C. Wolfe

IMDb  64 % Kinobox  57 %

Nesmrtelný život Henrietty Lacksové online

Sledovat Nesmrtelný život Henrietty Lacksové online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nesmrtelný život Henrietty Lacksové online, zda je ke stažení a zda má Nesmrtelný život Henrietty Lacksové dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 23. 4. 2017
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nesmrtelný život Henrietty Lacksové recenze a hodnocení

Tvůj názor na Nesmrtelný život Henrietty Lacksové?

Ve filmu Nesmrtelný život Henrietty Lacksové hrají Rose Byrne, Renée Elise Goldsberry, Oprah Winfrey, Lisa Arrindell, Earl Poitier, L. Warren Young.

Film Nesmrtelný život Henrietty Lacksové režíruje George C. Wolfe.

Film Nesmrtelný život Henrietty Lacksové můžete vidět na HBO Max.

Film Nesmrtelný život Henrietty Lacksové je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.