FB pixel TP pixel
Fiddlesticks
Fiddlesticks

Nesmysl

Fiddlesticks
Německo | 2014 | Komedie | Rodinné

V Bollersville jsou všichni průměrní. A to je důvod, proč jsou místní obyvatelé pokusnými králíky pro testování nových produktů před tím, než se dostanou na trh. Na svoji průměrnost jsou hrdí a dělají vše pro to, aby tak zůstali! A mají-li kvůli zachování statistické průměrnosti umístit starší obyva...

V Bollersville jsou všichni průměrní. A to je důvod, proč jsou místní obyvatelé pokusnými králíky pro testování nových produktů před tím, než se dostanou na trh. Na svoji průměrnost jsou hrdí a dělají vše pro to, aby tak zůstali! A mají-li kvůli zachování statistické průměrnosti umístit starší obyvatele do domova důchodců, tak ať! Děti z města však odmítají být pokusnými králíky. S pomocí prášků na spaní vyřadí ze hry dospělé a začnou pracovat na plánu dosáhnout nového světového rekordu. Výsledkem je však naprostý chaos! Prarodiče utečou z domova a přesvědčí dospělé, že ne všechno, co vypadá staré a rozbité, takové skutečně je. Dětem se podaří naplnit bazén mléčným koktejlem a světový rekord je tu! Zkoušeči produktů naštvaně opouštějí Bollersville. Od té chvíle pracují staří i mladí společně a vymýšlejí nové světové rekordy.

Hrají: Benno Fürmann, Fritzi Haberlandt, Margarita Broich, Samuel Finzi, Fabian Busch, Nadeshda Brennicke, Jule Böwe

Režie: Veit Helmer

IMDb  63 % Kinobox  57 %

Nesmysl online

Sledovat Nesmysl online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nesmysl online, zda je ke stažení a zda má Nesmysl dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nesmysl recenze a hodnocení

Ve filmu Nesmysl hrají Benno Fürmann, Fritzi Haberlandt, Margarita Broich, Samuel Finzi, Fabian Busch, Nadeshda Brennicke, Jule Böwe.

Film Nesmysl režíruje Veit Helmer.

Film Nesmysl můžete vidět na Edison.

Film Nesmysl je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.