FB pixel TP pixel
Runaway Bride
Runaway Bride

Nevěsta na útěku

Runaway Bride
USA | 1999 | Romantické filmy | Svatba | 116 minut

Romantická a vtipná komedie od tvůrců filmu \Pretty Woman\. Maggie třikrát uteče svým ženichům od oltáře a z jejího příběhu se stane novinový hit. Ike Graham je totiž novinář, který z vyslechnuté hospodské informace napíše atraktivní článek, kterým se chce dostat znovu do přízně redakce. Maggie však...

Romantická a vtipná komedie od tvůrců filmu \Pretty Woman\. Maggie třikrát uteče svým ženichům od oltáře a z jejího příběhu se stane novinový hit. Ike Graham je totiž novinář, který z vyslechnuté hospodské informace napíše atraktivní článek, kterým se chce dostat znovu do přízně redakce. Maggie však uvedené počínání popírá a za zveřejnění svého soukromí chce redakci zažalovat. Ike Graham se tedy pro důkazy vydává do městečka, kde ona prchající nevěsta žije. Zde se právě schyluje ke čtvrté svatbě. Ike se seznámí se všemi bývalými ženichy, přáteli, rodinou i samotnou Maggie. Ta má od této chvíle další problém - Ike Grahama - a plánovaná svatba opět dobře neskončí. Když však konečně Maggie najde toho pravého, jde a požádá ho o ruku(oficiální text distributora)

IMDb  55 % CSFD  53 %

Nevěsta na útěku online

Sledovat Nevěsta na útěku online můžeš na Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nevěsta na útěku online, zda je ke stažení a zda má Nevěsta na útěku dabing nebo titulky.

Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 3. 2021
Cena nezjištěna

Nevěsta na útěku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nevěsta na útěku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nevěsta na útěku postavy.

Nevěsta na útěku zajímavosti

Celosvětové tržby
309 457 509 $
Tržby v USA
152 257 509 $
Tržby v českých kinech
11 310 866 Kč
Návštěvnost v českých kinech
181 801 diváků

Nevěsta na útěku recenze a hodnocení