FB pixel TP pixel
Memoirs of an Invisible Man
Memoirs of an Invisible Man

Neviditelný na útěku

Memoirs of an Invisible Man
USA | 1992 | Komedie | Sci-fi komedie | 99 minut

Nick Halloway se večer opil a druhého dne přišel na konferenci v magnetoskopickém ústavu s třeskutou kocovinou. Vědecké referáty mu jen přitížily, a tak se z jednacího sálu vytratil. Zatímco si dával šlofíka, došlo v objektu k havárii. Ústav byl vyklizen, o Nickovi na pánské umývárně však nikdo nevě...

Nick Halloway se večer opil a druhého dne přišel na konferenci v magnetoskopickém ústavu s třeskutou kocovinou. Vědecké referáty mu jen přitížily, a tak se z jednacího sálu vytratil. Zatímco si dával šlofíka, došlo v objektu k havárii. Ústav byl vyklizen, o Nickovi na pánské umývárně však nikdo nevěděl. Řetězová reakce narušila molekulární pole a budova se vším, co v ní bylo, zmizela lidským zrakům. Na místo se dostavil agent CIA Jenkins, aby případ ututlal. Když zjistil, že neviditelným se stal i jeden muž, dostal šílený nápad: udělá z něj nepolapitelného atentátníka! Od té chvíle se z Nicka stává lovná zvěř. Není sice vidět, ale nebezpečí na něj číhá na každém kroku. Tam, kde má tělo, vidí chodci i řidiči jen vzduch. A zkuste si představit, jak to vypadá, když se Nick nají a potrava putuje zažívacím traktem! Navíc se ještě zamiloval.

IMDb  59 % CSFD  65 %

Neviditelný na útěku online

Sledovat Neviditelný na útěku online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neviditelný na útěku online, zda je ke stažení a zda má Neviditelný na útěku dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 229 Kč (i HD)

Neviditelný na útěku obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Neviditelný na útěku, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Neviditelný na útěku postavy.

Neviditelný na útěku novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Neviditelný na útěku, které najdeš na našem webu.

25 komedií na Amazon Prime Video, které vám zlepší náladu v karanténě
25 komedií na Amazon Prime Video, které vám zlepší náladu v karanténě
26.03.2020 | Tipy na film

Karanténa pokračuje, proto jsme si pro vás připravili další komedie na zlepšení nálady, přičemž tentokráte jsme vybírali z nabídky Amazon Prime Video. Najdete mezi pětadvaceti filmy své favority?

Neviditelný na útěku zajímavosti

Celosvětové tržby
14 358 033 $
Tržby v USA
14 358 033 $
Tržby v českých kinech
1 920 264 Kč
Návštěvnost v českých kinech
96 614 diváků

Neviditelný na útěku recenze a hodnocení