FB pixel TP pixel
Homefront
Homefront

Nevyřízený účet

Homefront
USA | 2013 | Akční filmy | Pomsta | 100 minut

Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tí...

Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery.

Hrají: Jason Statham, James Franco, Winona Ryder, Rachelle Lefevre, Kate Bosworth, Clancy Brown, Frank Grillo

Režie: Gary Fleder

IMDb  65 % Kinobox  65 %

Nevyřízený účet online

Sledovat Nevyřízený účet online můžeš na Canal Plus, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nevyřízený účet online, zda je ke stažení a zda má Nevyřízený účet dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 7. 5. 2022
Předplatné za 159 Kč
Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nevyřízený účet novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nevyřízený účet, které najdeš na našem webu.

Oslavujme! Netflix vrací 20 filmů, kterým v červenci skončila licence
Oslavujme! Netflix vrací 20 filmů, kterým v červenci skončila licence
09.08.2020 | Tipy na film

Netflix moc dobře ví, které žánry a filmy máte v nabídce rádi. A pokud se mu jejich koupě vyplácí, neváhá jim prodlužovat licence. Ukázkový je v tomto směru začátek srpna, kdy Netflix vrátil do nabídky 20 hlavně akčních filmů, které s 31. červencem službu na krátkou chvíli opustily.

Rychle než to smažou! Netflix koncem července opustí přes 40 filmů
Rychle než to smažou! Netflix koncem července opustí přes 40 filmů
28.07.2020 | Tipy na film

Tak tohle bude pro některé diváky citelná rána. Netflix během července prozatím moc filmů neopouštělo, s koncem měsíce však Netflix provede kvůli končícím licencím docela razantní čistku. I když nebudeme počítat řadu indických filmů, zmizí z nabídky přes 40 titulů.

Nevyřízený účet recenze a hodnocení

Ve filmu Nevyřízený účet hrají Jason Statham, James Franco, Winona Ryder, Rachelle Lefevre, Kate Bosworth, Clancy Brown, Frank Grillo.

Film Nevyřízený účet režíruje Gary Fleder.

Film Nevyřízený účet má 100 minut.

Film Nevyřízený účet můžete vidět na Canal Plus, Starmax, Voyo.

Film Nevyřízený účet je online na Canal Plus, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.