FB pixel TP pixel
New York, I Love You
New York, I Love You

New Yorku, miluji Tě

New York, I Love You
Francie | 2008 | Romantické filmy | 103 minut

Osm milionů obyvatel, miliony milostných příběhů. Zcela nový a odlišný pohled na New York. Pohled očima lásky ve všech jejích podobách. Od první lásky přes krátkodobou a komplikovanou, až po lásku minulou či odpíranou a lásku, která trvá celý život. Lásku k New Yorku tímto filmem vyjadřuje skupina t...

Osm milionů obyvatel, miliony milostných příběhů. Zcela nový a odlišný pohled na New York. Pohled očima lásky ve všech jejích podobách. Od první lásky přes krátkodobou a komplikovanou, až po lásku minulou či odpíranou a lásku, která trvá celý život. Lásku k New Yorku tímto filmem vyjadřuje skupina těch nejkreativnějších současných režisérů a herců. Volné pokračování série Města lásky, jejíž první díl - Paříži, miluji tě slavil velký úspěch.

IMDb  63 %

New Yorku, miluji Tě online

Sledovat New Yorku, miluji Tě online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film New Yorku, miluji Tě online, zda je ke stažení a zda má New Yorku, miluji Tě dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
od 1. 11. 2016
Půjčení za 82 Kč nebo 110 Kč (HD) Nákup za 270 Kč nebo 330 Kč (HD)
iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 14. 2. 2018
Půjčení za 79 Kč Nákup za 299 Kč nebo 329 Kč (HD)

New Yorku, miluji Tě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu New Yorku, miluji Tě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu New Yorku, miluji Tě postavy.

New Yorku, miluji Tě zajímavosti

Tržby v českých kinech
768 161 Kč
Návštěvnost v českých kinech
5 936 diváků

New Yorku, miluji Tě recenze a hodnocení