FB pixel TP pixel
Perfect Stranger
Perfect Stranger

Neznámý svůdce

Perfect Stranger
USA | 2007 | Thrillery | Psychologické | 109 minut

Když se investigativní novinářka Rowena Price dozví, že vražda její kamarádky by mohla mít souvislost s mocným reklamním magnátem Harrisonem Hillem, rozhodne se s pomocí svého kolegy Milese Haleyho přijít pravdě na kloub. V přestrojení za Katherine, brigádnici v Hillově agentuře, a Veronicu, s níž H...

Když se investigativní novinářka Rowena Price dozví, že vražda její kamarádky by mohla mít souvislost s mocným reklamním magnátem Harrisonem Hillem, rozhodne se s pomocí svého kolegy Milese Haleyho přijít pravdě na kloub. V přestrojení za Katherine, brigádnici v Hillově agentuře, a Veronicu, s níž Hill flirtuje po internetu, se jí podaří obklíčit svou kořist ze všech stran. Čím blíže se ale dostáváme k pravdě, tím více se ukazuje, kam až jsou lidé ochotni zajít, aby nevyšla najevo.

IMDb  57 %

Neznámý svůdce online

Sledovat Neznámý svůdce online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Neznámý svůdce online, zda je ke stažení a zda má Neznámý svůdce dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 2. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Neznámý svůdce obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Neznámý svůdce, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Neznámý svůdce postavy.

Neznámý svůdce zajímavosti

Rozpočet
60 795 000 $
Celosvětové tržby
73 090 611 $
Tržby v USA
23 984 949 $
Tržby v českých kinech
1 691 502 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 570 diváků

Neznámý svůdce recenze a hodnocení

Ve filmu Neznámý svůdce hrají Halle Berry, Bruce Willis, Giovanni Ribisi, Richard Portnow, Gary Dourdan, Florencia Lozano, Nicki Aycox.

Film Neznámý svůdce režíruje James Foley.

Film Neznámý svůdce má 109 minut.

Film Neznámý svůdce měl rozpočet 60 795 000 $.

Film Neznámý svůdce vidělo v českých kinech 14 570 diváků.

Film Neznámý svůdce můžete vidět na iTunes.

Film Neznámý svůdce je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.