FB pixel TP pixel
The Final Destination
The Final Destination

Nezvratný osud 4

The Final Destination
USA | 2009 | Nezvratný osud | Horory | Nadpřirozeno | 82 minut

V den, který měl být pohodovým dnem s kamarády na závodech, měl Nick Bannon (Bobby Campo) děsivou předtuchu, že shoda nešťastných náhod způsobí hromadnou havárii závodících aut, že hořící trosky aut budou padat mezi diváky a brutálně zabijí i jeho kamarády a že na něj samotného spadne střecha ochozů...

V den, který měl být pohodovým dnem s kamarády na závodech, měl Nick Bannon (Bobby Campo) děsivou předtuchu, že shoda nešťastných náhod způsobí hromadnou havárii závodících aut, že hořící trosky aut budou padat mezi diváky a brutálně zabijí i jeho kamarády a že na něj samotného spadne střecha ochozů. Když se Nick probere ze své hrůzostrašné představy, zpanikaří a přiměje svou přítelkyni Lori (Shantel VanSanten) a jejich kamarády Janet (Haley Webb) a Hunta (Nick Zano), aby odešli…podaří se jim uniknout jen vteřiny před tím, než se Nickova strašná vize stane děsuplnou realitou. Skupinka mladých lidí si myslí, že se jim povedlo podvést smrt, ale bohužel pro Nicka a Lori to je jen začátek. Zlé předtuchy pokračují a přeživší ze závodů umírají jeden po druhém, a to nepředstavitelně krutě. Nick musí přijít na to, jak znovu podvést smrt - a tentokrát definitivně - ještě před tím, než se sám stane obětí svého nezvratného osudu.

Hrají: Shantel VanSanten, Nick Zano, Haley Webb, Krista Allen, Andrew Fiscella, Justin Welborn, Stephanie Honoré

Režie: David R. Ellis

IMDb  51 %

Nezvratný osud 4 online

Sledovat Nezvratný osud 4 online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nezvratný osud 4 online, zda je ke stažení a zda má Nezvratný osud 4 dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nezvratný osud 4 zajímavosti

Rozpočet
40 000 000 $
Celosvětové tržby
186 167 139 $
Tržby v USA
66 477 700 $
Tržby v českých kinech
14 180 647 Kč
Návštěvnost v českých kinech
87 358 diváků

Nezvratný osud 4 recenze a hodnocení

Ve filmu Nezvratný osud 4 hrají Shantel VanSanten, Nick Zano, Haley Webb, Krista Allen, Andrew Fiscella, Justin Welborn, Stephanie Honoré.

Film Nezvratný osud 4 režíruje David R. Ellis.

Film Nezvratný osud 4 má 82 minut.

Film Nezvratný osud 4 měl rozpočet 40 000 000 $.

Film Nezvratný osud 4 vidělo v českých kinech 87 358 diváků.

Film Nezvratný osud 4 můžete vidět na iTunes.

Film Nezvratný osud 4 je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.