FB pixel TP pixel
Nothing Like Before
Nothing Like Before

Nic jako dřív

Nothing Like Before
Česko | 2017 | Dokumenty | Teenageři | 92 minut

Je jim 19 let a žijí obyčejné životy teenagerů v českém pohraničním maloměstě. Film zachycuje Tea, Renatu, Aničku a Nikolu v situaci, kdy jejich středoškolskou bezstarostnost pomalu střídá úzkost z blížícího se vykročení do světa dospělých.

IMDb  63 % CSFD  71 %

Nic jako dřív online

Sledovat Nic jako dřív online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nic jako dřív online, zda je ke stažení a zda má Nic jako dřív dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč

Nic jako dřív obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nic jako dřív, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nic jako dřív postavy.

Nic jako dřív novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nic jako dřív, které najdeš na našem webu.

30 českých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
30 českých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
15.09.2022 16:30:00 | Tipy na film

HBO od září nastartovalo velkou vlnu přidávání českých filmů. Po čase se tak můžete opět ponořit do tuzemské kinematografie posledních let na streamovací službě, která zdejší tvorbě vždy hodně fandila.

Kde vidět online všechny filmy nominované na Českého lva?
Kde vidět online všechny filmy nominované na Českého lva?
22.03.2019 | České novinky

Již tuto sobotu se budou rozdávat ocenění pro nejlepší české tituly loňského roku. Ať už vyhraje Akademií favorizovaný Toman nebo kritiky ceněný Všechno bude, vy si můžete udělat svojí vlastní představu a pustit si naprostou většinu nominovaných online. Vytvořili jsme pro vás přehled, kde a za kolik je můžete vidět online.

10 filmů a seriálů na tento víkend
10 filmů a seriálů na tento víkend
24.03.2018 | Tipy na film

Pravidelná rubrika s tipy na dva dny volna je tu. Tentokrát bude hodně v kurzu Netflix, kde pokračují seriály jako B: The Beginning nebo Santa Clara Diet. Z filmových novinek doporučujeme Suburbicon nebo Dokud nás svatba nerozdělí. A pro fanoušky českých filmů - online je už třetí Zahradnictví nebo dokument Nic jako dřív. Plus konečně i peckovní Wind River.

Nic jako dřív zajímavosti

Nic jako dřív recenze a hodnocení

Rimsy
Rimsy Moviezone
30.03.2018

Nakonec opatrná sedmička, jelikož i přes kritiku neobjevnosti a chybějící pointy mám pro tenhle typ filmů slabost. Nic jako dřív je navíc zajímavé svým až filmo......   Celá recenze

 70 %
Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes
21.03.2018

Mají silácký slovník světáků, ale bojí se maturity a ještě víc toho, co přijde po ní: reálné dospělosti se žitím na vlastní pěst. Takoví jsou hlavní hrdinové do......   Celá recenze

 65 %
František Fuka
František Fuka FFFilm
19.03.2018

Tento český dokument vypráví o osudech mladých lidí (do 20 let), žijících ve Varnsdorfu. Jeden hoch se snaží přestat fetovat a přivedl právě přítelkyni do jiné......   Celá recenze

 40 %