FB pixel TP pixel
Nothing Against Nothing
Nothing Against Nothing

Nic proti ničemu

Nothing Against Nothing
Česko | 2011 | Komedie | Rodinné vztahy | 98 minut

Komedie režiséra a hudebníka Petra Marka (Český lev za hudbu k filmu Protektor) a jeho přátel z divadelního sdružení Láhor/Soundsystem vypráví příběh manželů Radka a Johany, kteří přijíždějí inkognito na sraz adoptovaných, snažících se založit občanské sdružení. Rozhodují se totiž jestli budou adopt...

Komedie režiséra a hudebníka Petra Marka (Český lev za hudbu k filmu Protektor) a jeho přátel z divadelního sdružení Láhor/Soundsystem vypráví příběh manželů Radka a Johany, kteří přijíždějí inkognito na sraz adoptovaných, snažících se založit občanské sdružení. Rozhodují se totiž jestli budou adoptovat dítě a chtějí poznat „co z těch lidí vyroste“. Když se ale Radek ukvapeně představí pod cizí chatovou přezdívkou Skippi, stane se okamžitě terčem opovržení celé skupiny. Johana a Radek se i přes vyhrocenou atmosféru rozhodnou zůstat. Teprve teď se totiž "něco děje", něco osobního, a bude možné to pozorovat zblízka! Radek přijímá falešnou identitu "vyvrhele" se vším všudy a přitom s Johanou pozorují reakce ostatních. Během několikadenního pobytu v kempu Jordán, kde se sraz odehrává, vyplouvá postupně napovrch, že nejsou jediní, kteří něco skrývají.

Hrají: Johana Švarcová, Marta Pilařová, Jiří Najvert, Petr Marek, Jiří Nezhyba, Radek Rubáš, Marian Moštík

Režie: Petr Marek

IMDb  64 % Kinobox  62 %

Nic proti ničemu online

Sledovat Nic proti ničemu online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nic proti ničemu online, zda je ke stažení a zda má Nic proti ničemu dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
HD kvalita | SD kvalita | od 7. 9. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nic proti ničemu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Nic proti ničemu, které najdeš na našem webu.

30 českých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
30 českých filmů, které jsou nově dostupné na HBO
15.09.2022 16:30:00 | Tipy na film

HBO od září nastartovalo velkou vlnu přidávání českých filmů. Po čase se tak můžete opět ponořit do tuzemské kinematografie posledních let na streamovací službě, která zdejší tvorbě vždy hodně fandila.

40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
40 českých filmů, které po přechodu na HBO Max nenajdete
09.03.2022 15:30:00 | Tipy na film

S proměnou streamovací služby HBO Go na HBO Max došlo i ke ztrátě několika desítek titulů z ranku českých filmů. Pokud vás zajímají detaily, vytvořili jsme podrobný seznam.

Nic proti ničemu recenze a hodnocení

Karolína Černá
Karolína Černá

Kdo má rád videoprojekce přátel z třídních srazů a v každém amatérském videu nachází něco netradičního a neotřelého, ten by měl vidět i film Petra Marka s názve......   Celá recenze

Ve filmu Nic proti ničemu hrají Johana Švarcová, Marta Pilařová, Jiří Najvert, Petr Marek, Jiří Nezhyba, Radek Rubáš, Marian Moštík.

Film Nic proti ničemu režíruje Petr Marek.

Film Nic proti ničemu má 98 minut.

Film Nic proti ničemu můžete vidět na HBO Max.

Film Nic proti ničemu je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.