FB pixel TP pixel
Nobody Will Laugh
Nobody Will Laugh

Nikdo se nebude smát

Nobody Will Laugh
Česko | 1966 | Drama | Vztahy | 94 minut

Podle anekdotické historky sepsané Milanem Kunderou natočil začínající Hynek Bočan nahořklé, nakonec ani ne příliš veselé zamyšlení nad těžkým osudem slušného člověka, jenž nenalezne sílu jednoznačně odmítnout dotěrnost sebejistého grafomana. Ten totiž plachému kunsthistoriku tak vehementně vnucuje ...

Podle anekdotické historky sepsané Milanem Kunderou natočil začínající Hynek Bočan nahořklé, nakonec ani ne příliš veselé zamyšlení nad těžkým osudem slušného člověka, jenž nenalezne sílu jednoznačně odmítnout dotěrnost sebejistého grafomana. Ten totiž plachému kunsthistoriku tak vehementně vnucuje své bezcenné spisky, až mu rozvrátí veškeré pracovní i rodinné jistoty... Působivé je zasazení příběhu do věčně rozkopaných, neupravených pražských ulic.

Hrají: Jan Kačer, Stepánka Rehákova, Josef Chvalina, Hana Kreihanslova

IMDb  73 % Kinobox  70 %

Nikdo se nebude smát online

Sledovat Nikdo se nebude smát online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nikdo se nebude smát online, zda je ke stažení a zda má Nikdo se nebude smát dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nikdo se nebude smát recenze a hodnocení

Ve filmu Nikdo se nebude smát hrají Jan Kačer, Stepánka Rehákova, Josef Chvalina, Hana Kreihanslova.

Film Nikdo se nebude smát režíruje .

Film Nikdo se nebude smát má 94 minut.

Film Nikdo se nebude smát můžete vidět na Voyo.

Film Nikdo se nebude smát je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.