FB pixel TP pixel
Nobody Will Laugh
Nobody Will Laugh

Nikdo se nebude smát

Nobody Will Laugh
Česko | 1966 | Drama | Vztahy | 94 minut

Podle anekdotické historky sepsané Milanem Kunderou natočil začínající Hynek Bočan nahořklé, nakonec ani ne příliš veselé zamyšlení nad těžkým osudem slušného člověka, jenž nenalezne sílu jednoznačně odmítnout dotěrnost sebejistého grafomana. Ten totiž plachému kunsthistoriku tak vehementně vnucuje ...

Podle anekdotické historky sepsané Milanem Kunderou natočil začínající Hynek Bočan nahořklé, nakonec ani ne příliš veselé zamyšlení nad těžkým osudem slušného člověka, jenž nenalezne sílu jednoznačně odmítnout dotěrnost sebejistého grafomana. Ten totiž plachému kunsthistoriku tak vehementně vnucuje své bezcenné spisky, až mu rozvrátí veškeré pracovní i rodinné jistoty... Působivé je zasazení příběhu do věčně rozkopaných, neupravených pražských ulic.

IMDb  73 % CSFD  79 %

Nikdo se nebude smát online

Sledovat Nikdo se nebude smát online můžeš na Česká filmová klasika, DaFilms, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nikdo se nebude smát online, zda je ke stažení a zda má Nikdo se nebude smát dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 21. 3. 2021
Zdarma
DaFilms
DaFilms
od 22. 11. 2021
Předplatné za 145 Kč

Nikdo se nebude smát obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nikdo se nebude smát, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nikdo se nebude smát postavy.

Nikdo se nebude smát recenze a hodnocení