FB pixel TP pixel
Every Which Way But Loose
Every Which Way But Loose

Nikdy neprohrát

Every Which Way But Loose
USA | 1978 | Philo & Clyde | Akční filmy | 110 minut

Trucker Philo (Clint Eastwood) je chlápek s tuhým kořínkem, přičemž však nemá daleko k sentimentálnímu milovnictví. Philo si svoji finanční situaci vylepšuje zápasy, jež organizuje jeho kamarád Orville (Geoffrey Lewis ). Jednoho dne se však boxující trucker zamiluje do salónní zpěvačky Lynn (Sondra ...

Trucker Philo (Clint Eastwood) je chlápek s tuhým kořínkem, přičemž však nemá daleko k sentimentálnímu milovnictví. Philo si svoji finanční situaci vylepšuje zápasy, jež organizuje jeho kamarád Orville (Geoffrey Lewis ). Jednoho dne se však boxující trucker zamiluje do salónní zpěvačky Lynn (Sondra Locke ). Naneštěstí pro něj je však Lynn na cestě do Colorada, Philo se vydává za ní, k čemuž ale potřebuje peníze... Clint Eastwood a Sondra Locke si nebyli blízcí pouze v tomto filmu, Sondra byla dlouhá léta Clintovou družkou. Svým druhým filmem se tu podařilo Jamesi Fargovi natočit svého času absolutní kasovní trhák.

Hrají: Clint Eastwood, Sondra Locke, Beverly D'Angelo, Geoffrey Lewis, Ruth Gordon, Walter Barnes

Režie: James Fargo

IMDb  62 % Kinobox  64 %

Nikdy neprohrát online

Sledovat Nikdy neprohrát online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nikdy neprohrát online, zda je ke stažení a zda má Nikdy neprohrát dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 15. 1. 2023
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 279 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nikdy neprohrát recenze a hodnocení

Ve filmu Nikdy neprohrát hrají Clint Eastwood, Sondra Locke, Beverly D'Angelo, Geoffrey Lewis, Ruth Gordon, Walter Barnes.

Film Nikdy neprohrát režíruje James Fargo.

Film Nikdy neprohrát má 110 minut.

Film Nikdy neprohrát můžete vidět na iTunes.

Film Nikdy neprohrát je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.