FB pixel TP pixel
Never Say Never Again

Nikdy neříkej nikdy

Never Say Never Again
Velká Británie | 1983 | Akční filmy | Špióni | 134 minut

Agenti pod velením Ernsta Blofelda proniknou do US Air Force a zmocní se dvou letadel Tomahawk. Na pomoc je povolán agent 007, který má získat ukradená letadla zpět a zabít Blofelda. Když krutá organizace SPECTRE unese dvě jaderné střely, vydává se James Bond po jejich stopách. Musí nalézt aktivní j...

Agenti pod velením Ernsta Blofelda proniknou do US Air Force a zmocní se dvou letadel Tomahawk. Na pomoc je povolán agent 007, který má získat ukradená letadla zpět a zabít Blofelda. Když krutá organizace SPECTRE unese dvě jaderné střely, vydává se James Bond po jejich stopách. Musí nalézt aktivní jaderné hlavice dříve, než jejich ničivá síla bude obrácena proti okolnímu světu. Smrtící stopa vede k Largovi, charismatickému nepřátelskému agentovi a jeho nebezpečné asistentce Fatimě Blush, krásné vražedkyni, která se nejprve pomiluje se svou obětí a pak ji zabije. Bond také objeví nečekaného spojence v Largově okouzlující milence Domino, která mu pomůže v boji proti silám SPECTRE, jež se blíží s jednou nukleárních zbraní k zamýšlenému cíli - Washingtonu.

Hrají: Sean Connery, Kim Basinger, Barbara Carrera, Max von Sydow, Bernie Casey, Alec McCowen, Edward Fox

Režie: Irvin Kershner

IMDb  62 % Kinobox  65 %

Nikdy neříkej nikdy online

Sledovat Nikdy neříkej nikdy online můžeš na Google Play, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nikdy neříkej nikdy online, zda je ke stažení a zda má Nikdy neříkej nikdy dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
anglické titulky | původní znění | HD kvalita | SD kvalita | od 27. 2. 2023
Nákup (HD) za 140 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 10. 2. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nikdy neříkej nikdy recenze a hodnocení

Ve filmu Nikdy neříkej nikdy hrají Sean Connery, Kim Basinger, Barbara Carrera, Max von Sydow, Bernie Casey, Alec McCowen, Edward Fox.

Film Nikdy neříkej nikdy režíruje Irvin Kershner.

Film Nikdy neříkej nikdy má 134 minut.

Film Nikdy neříkej nikdy můžete vidět na Google Play, Prima Plus.

Film Nikdy neříkej nikdy je online na Google Play, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.