FB pixel TP pixel
Don't Tell
Don't Tell

Nikomu to neříkej

Don't Tell
Austrálie | 2017 | Krimi filmy | Krimi drama | 110 minut

Lyndal sužují vzpomínky na sexuální zneužívání, které zažila jako dvanáctiletá studentka na prestižní škole. Zoufale touží po tom, aby jí někdo uvěřil, a vkládá veškeré naděje do justičního systému. Poprvé po jedenácti letech se vrací do městečka na venkově, které ji celou tu dobu v myšlenkách proná...

Lyndal sužují vzpomínky na sexuální zneužívání, které zažila jako dvanáctiletá studentka na prestižní škole. Zoufale touží po tom, aby jí někdo uvěřil, a vkládá veškeré naděje do justičního systému. Poprvé po jedenácti letech se vrací do městečka na venkově, které ji celou tu dobu v myšlenkách pronásleduje. Lyndal se svěří místnímu právníkovi Stephenu Rocheovi, který pozná, že mladá žena prochází těžkou krizí. Pustí se proto do vyšetřování případu, který konečně přivede mnoho lidí k odpovědnosti. S pomocí mladé ambiciózní kolegyně Jodie a tajemného advokáta Boba Myerse k sobě Roche a Lyndal najdou cestu. Film je inspirovaný skutečnými událostmi, které změnily zákony na ochranu dětí v Austrálii.

IMDb  73 % CSFD  63 %

Nikomu to neříkej online

Sledovat Nikomu to neříkej online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nikomu to neříkej online, zda je ke stažení a zda má Nikomu to neříkej dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 22. 8. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nikomu to neříkej obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nikomu to neříkej, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nikomu to neříkej postavy.

Jack Thompson
Jack Thompson
Bob Myers
Aden Young
Aden Young
Stephen Roche
Sara West
Sara West
Lyndal
Rachel Griffiths
Rachel Griffiths
Joy Conolly
Jacqueline McKenzie
Jacqueline McKenzie
Jean Dalton
Gyton Grantley
Gyton Grantley
Kevin Guy
Robert Taylor
Robert Taylor
Robert Brewster
Robert Coleby
Robert Coleby
John Bowers
Tori Garrett
Tori Garrett
Režie

Nikomu to neříkej recenze a hodnocení

Ve filmu Nikomu to neříkej hrají Jack Thompson, Aden Young, Sara West, Rachel Griffiths, Jacqueline McKenzie, Susie Porter, Gyton Grantley, Robert Taylor, Martin Sacks, Robert Coleby, Leeanna Walsman.

Film Nikomu to neříkej režíruje Tori Garrett.

Film Nikomu to neříkej má 110 minut.

Film Nikomu to neříkej můžete vidět na HBO Max.

Film Nikomu to neříkej je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.