FB pixel TP pixel
Night on Earth

Noc na Zemi

Night on Earth
Francie | 1991 | Komedie | 129 minut

Ve filmu Noc na Zemi se setkáváme podruhé s mimořádnou tvůrčí osobností amerického nezávislého režiséra Jima Jarmusche. Od klubového snímku Podivnější než ráj prošla tvůrcova svébytná poetika jistým vývojem a jeho svět se pootevřel širší divácké veřejnosti. Jarmuschovou doménou zůstává žánr černé ko...

Ve filmu Noc na Zemi se setkáváme podruhé s mimořádnou tvůrčí osobností amerického nezávislého režiséra Jima Jarmusche. Od klubového snímku Podivnější než ráj prošla tvůrcova svébytná poetika jistým vývojem a jeho svět se pootevřel širší divácké veřejnosti. Jarmuschovou doménou zůstává žánr černé komedie, prohlubuje se však kontrast mezi \vnější\ zábavností a trpkým vyzněním \všedních\ příběhů. Režisér se však nevzdává vyprávěcí askeze v podobě minima aktérů, umístěných do několika málo prostředí a prožívajících \nicotné\ episody; o to rafinovaněji však s nimi tvůrce nakládá. Noc na Zemi je malý, moudrý a zároveň velmi zábavný snímek, zasluhující si svou inteligencí, humorem a myšlenkovou náplní pozornost všech ctitelů dobrého filmu.(oficiální text distributora)

IMDb  78 %

Noc na Zemi online

Sledovat Noc na Zemi online můžeš na Aerovod, DaFilms, KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Noc na Zemi online, zda je ke stažení a zda má Noc na Zemi dabing nebo titulky.

Aerovod
Aerovod
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 23. 3. 2022
Půjčení (HD) za 65 Kč Nákup (HD) za 110 Kč
DaFilms
DaFilms
od 10. 8. 2022
Předplatné za 145 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč

Noc na Zemi obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Noc na Zemi, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Noc na Zemi postavy.

Winona Ryder
Winona Ryder
Corky
Gena Rowlands
Gena Rowlands
Victoria Snelling
Lisanne Falk
Lisanne Falk
Rock Manager
Alan Randolph Scott
Alan Randolph Scott
Rock Musician#1
Anthony Portillo
Anthony Portillo
Rock Musician#2
Rosie Perez
Rosie Perez
Angela
Richard Boes
Richard Boes
Cab Driver New York
Isaach De Bankolé
Isaach De Bankolé
Cab Driver Paris
Béatrice Dalle
Béatrice Dalle
Blind Woman
Tom Waits
Tom Waits
Hudba
Jim Jarmusch
Jim Jarmusch
Režie

Noc na Zemi recenze a hodnocení