FB pixel TP pixel
Shark Night
Shark Night

Noc žraloka 3D

Shark Night
USA | 2011 | Horory | Žralok | 91 minut

Žhavý letní víkend se promění v krvavou noční můru, když partu vysokoškoláků začnou ohrožovat krvelační vodní predátoři. Film Noc žraloka nabízí vzrušující dobrodružství plné hrůzy a navíc skvělé herecké obsazení. Po příjezdu na chatu rodičů, která leží na ostrově uprostřed louisianského jezera, se ...

Žhavý letní víkend se promění v krvavou noční můru, když partu vysokoškoláků začnou ohrožovat krvelační vodní predátoři. Film Noc žraloka nabízí vzrušující dobrodružství plné hrůzy a navíc skvělé herecké obsazení. Po příjezdu na chatu rodičů, která leží na ostrově uprostřed louisianského jezera, se Sara (Sara Paxton) a její přátelé ihned převlékají do plavek, aby si společně užili víkend plný slunce. Když se ale fotbalová hvězda Malik (Sinqua Walls) vynoří ze slaného jezera bez jedné ruky, nálada všech se náhle ocitá na bodu mrazu.

IMDb  40 % CSFD  34 %

Noc žraloka 3D online

Sledovat Noc žraloka 3D online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Noc žraloka 3D online, zda je ke stažení a zda má Noc žraloka 3D dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 15. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Noc žraloka 3D obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Noc žraloka 3D, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Noc žraloka 3D postavy.

Noc žraloka 3D zajímavosti

Rozpočet
25 000 000 $
Celosvětové tržby
41 363 927 $
Tržby v USA
18 877 153 $
Tržby v českých kinech
1 404 720 Kč
Návštěvnost v českých kinech
8 450 diváků

Noc žraloka 3D recenze a hodnocení

Ve filmu Noc žraloka 3D hrají Sara Paxton, Chris Carmack, Joel David Moore, Katharine McPhee, Chris Zylka, Dustin Milligan, Donal Logue.

Film Noc žraloka 3D režíruje David R. Ellis.

Film Noc žraloka 3D má 91 minut.

Film Noc žraloka 3D měl rozpočet 25 000 000 $.

Film Noc žraloka 3D vidělo v českých kinech 8 450 diváků.

Film Noc žraloka 3D můžete vidět na Starmax.

Film Noc žraloka 3D je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.