FB pixel TP pixel
Flight Crew
Flight Crew

Nouzový let

Flight Crew
Rusko | 2016 | Thrillery | Katastrofa | 138 minut

Mladý talentovaný pilot Alexej Guščin má stále své zásady, které nehodlá měnit a bojuje tak s prohnilým systémem. Bohužel za svou horkou hlavu a vzdor bude muset nejednou zaplatit. Ztráta milované práce, neshody s otcem a hádky s přítelkyní... Jednoho dne ale dojde na ostrově ke katastrofě. Zemětřes...

Mladý talentovaný pilot Alexej Guščin má stále své zásady, které nehodlá měnit a bojuje tak s prohnilým systémem. Bohužel za svou horkou hlavu a vzdor bude muset nejednou zaplatit. Ztráta milované práce, neshody s otcem a hádky s přítelkyní... Jednoho dne ale dojde na ostrově ke katastrofě. Zemětřesení a vybuchující sopka ohrozí životy lidí. Guščin chce ale pro záchranu lidí riskovat a předvést tak zázraky letecké akrobacie. Bude to jeho poslední let?

IMDb  67 % CSFD  64 %

Nouzový let online

Sledovat Nouzový let online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nouzový let online, zda je ke stažení a zda má Nouzový let dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nouzový let obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nouzový let, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nouzový let postavy.

Danila Kozlovsky
Danila Kozlovsky
Alexey Gushchin
Vladimir Mashkov
Vladimir Mashkov
Leonid Zinchenko
Agnė Grudytė
Agnė Grudytė
Alexandra
Sergey Shakurov
Sergey Shakurov
Nikolai Gushchin
Sergey Gazarov
Sergey Gazarov
Shestakov
Sergey Kempo
Sergey Kempo
Steward Andrey

Nouzový let recenze a hodnocení

Ve filmu Nouzový let hrají Danila Kozlovsky, Vladimir Mashkov, Agne Grudyte, Sergey Shakurov, Sergey Romanovich, Elena Yakovleva, Sergey Gazarov.

Film Nouzový let režíruje Nikolay Lebedev.

Film Nouzový let má 138 minut.

Film Nouzový let můžete vidět na Prima Plus.

Film Nouzový let je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.