FB pixel TP pixel
New Hyperion or Liberty, Equality, Brotherhood
New Hyperion or Liberty, Equality, Brotherhood

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství

New Hyperion or Liberty, Equality, Brotherhood
Česko | 1992 | 207 minut

Mozaikou událostí, názorů a dějů zaznamenává Karel Vachek situaci před československými volbami v roce 1990. S jemnou ironií staví vedle sebe různorodé jevy a vytváří na plátně překvapivý společensko-politický kontext neuvěřitelného reje prvních svobodných voleb po pádu komunistického režimu. Režisé...

Mozaikou událostí, názorů a dějů zaznamenává Karel Vachek situaci před československými volbami v roce 1990. S jemnou ironií staví vedle sebe různorodé jevy a vytváří na plátně překvapivý společensko-politický kontext neuvěřitelného reje prvních svobodných voleb po pádu komunistického režimu. Režisér je zaujat mnohostí dění různých společenských událostí, politických ceremoniálů a populistických show, přičemž jej na nich zajímá každý zdánlivě nedůležitý pohyb nebo nenápadné gesto, které proměňují film v membránu mezi zřejmým a skrytým.

Hrají: Iveta Bartošová, John Bok, Egon Bondy, Willy Brandt, Marián Calfa, Vlasta Chramostová, Pavel Dostál

Režie: Karel Vachek

IMDb  77 %

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství online

Sledovat Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství online, zda je ke stažení a zda má Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
anglické titulky | od 14. 11. 2019
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství recenze a hodnocení

Tvůj názor na Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství?

Ve filmu Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství hrají Iveta Bartošová, John Bok, Egon Bondy, Willy Brandt, Marián Calfa, Vlasta Chramostová, Pavel Dostál.

Film Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství režíruje Karel Vachek.

Film Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství má 207 minut.

Film Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství můžete vidět na DaFilms.

Film Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství je online na DaFilms, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.