FB pixel TP pixel
New Hyperion or Liberty, Equality, Brotherhood
New Hyperion or Liberty, Equality, Brotherhood

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství

New Hyperion or Liberty, Equality, Brotherhood
Česko | 1992 | 207 minut

Mozaikou událostí, názorů a dějů zaznamenává Karel Vachek situaci před československými volbami v roce 1990. S jemnou ironií staví vedle sebe různorodé jevy a vytváří na plátně překvapivý společensko-politický kontext neuvěřitelného reje prvních svobodných voleb po pádu komunistického režimu. Režisé...

Mozaikou událostí, názorů a dějů zaznamenává Karel Vachek situaci před československými volbami v roce 1990. S jemnou ironií staví vedle sebe různorodé jevy a vytváří na plátně překvapivý společensko-politický kontext neuvěřitelného reje prvních svobodných voleb po pádu komunistického režimu. Režisér je zaujat mnohostí dění různých společenských událostí, politických ceremoniálů a populistických show, přičemž jej na nich zajímá každý zdánlivě nedůležitý pohyb nebo nenápadné gesto, které proměňují film v membránu mezi zřejmým a skrytým.

IMDb  77 % CSFD  65 %

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství online

Sledovat Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství online můžeš na DaFilms. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství online, zda je ke stažení a zda má Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 14. 11. 2019
Předplatné za 145 Kč

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství postavy.

Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství recenze a hodnocení

Tvůj názor na Nový Hyperion aneb Volnost, rovnost, bratrství?