FB pixel TP pixel
Golden Door
Golden Door

Nový svět

Golden Door
Itálie | 2006 | 118 minut

Salvatore je prostý muž, se kterým se život nemazlí. Jednoho dne ho ale osvítila nevšední vize o zemi blahobytu. Tak jako mnoho dalších teď za sebou zanechá domovinu a vydává se na neuvěřitelnou cestu. Na lodi potkává záhadnou ženu a zjišťují, že oba sní o lepším životě. Společně sdílejí dobrodružst...

Salvatore je prostý muž, se kterým se život nemazlí. Jednoho dne ho ale osvítila nevšední vize o zemi blahobytu. Tak jako mnoho dalších teď za sebou zanechá domovinu a vydává se na neuvěřitelnou cestu. Na lodi potkává záhadnou ženu a zjišťují, že oba sní o lepším životě. Společně sdílejí dobrodružství, vedoucí do nového světa, který navždy změní jejich životy.

Hrají: Charlotte Gainsbourg, Vincenzo Amato, Aurora Quattrocchi, Francesco Casisa, Filippo Pucillo, Vincent Schiavelli, Federica De Cola

Režie: Emanuele Crialese

IMDb  69 % Kinobox  68 %

Nový svět online

Sledovat Nový svět online můžeš na Canal Plus, Rakuten. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Nový svět online, zda je ke stažení a zda má Nový svět dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Rakuten
Rakuten
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 4. 3. 2022
Půjčení za 49 Kč nebo 79 Kč (HD) Nákup za 179 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Nový svět recenze a hodnocení

Ve filmu Nový svět hrají Charlotte Gainsbourg, Vincenzo Amato, Aurora Quattrocchi, Francesco Casisa, Filippo Pucillo, Vincent Schiavelli, Federica De Cola.

Film Nový svět režíruje Emanuele Crialese.

Film Nový svět má 118 minut.

Film Nový svět můžete vidět na Canal Plus, Rakuten.

Film Nový svět je online na Canal Plus, Rakuten, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.