FB pixel TP pixel
Of Horses and Men
Of Horses and Men

O koních a lidech

Of Horses and Men
Island | 2013 | Komedie | Koně | 85 minut

Kolbeinn miluje Solveig a Solveig miluje Kolbeinna, ale Kolbeinn miluji svoji prvotřídní klisnu, miláčka Gránu. Grána je však posedlá hřebcem Brúnnem. Vernhardur miluje vodku a kůň Jarpur miluje Vernhardura, svého pána. Grimur má vášeň pro starou koňskou dopravu, ale Egill obdivuje jiskřivé elektric...

Kolbeinn miluje Solveig a Solveig miluje Kolbeinna, ale Kolbeinn miluji svoji prvotřídní klisnu, miláčka Gránu. Grána je však posedlá hřebcem Brúnnem. Vernhardur miluje vodku a kůň Jarpur miluje Vernhardura, svého pána. Grimur má vášeň pro starou koňskou dopravu, ale Egill obdivuje jiskřivé elektrické ploty. Přichází jaro a celá místní komunita sleduje tento příběh. To nemůže skončit dobře... Během natáčení nebyl žádný kůň zraněn. Herci přežili, otázkou však zůstává jejich možná psychická újma.

Hrají: Ingvar Eggert Sigur?sson, Charlotte Boving, Steinn Ármann Magnússon, Kristbjörg Kjeld, Helgi Björnsson, Kjartan Ragnarsson, Sigrídur María Egilsdóttir

Režie: Benedikt Erlingsson

IMDb  68 % Kinobox  67 %

O koních a lidech online

Sledovat O koních a lidech online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O koních a lidech online, zda je ke stažení a zda má O koních a lidech dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 6. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O koních a lidech recenze a hodnocení

Ve filmu O koních a lidech hrají Ingvar Eggert Sigur?sson, Charlotte Boving, Steinn Ármann Magnússon, Kristbjörg Kjeld, Helgi Björnsson, Kjartan Ragnarsson, Sigrídur María Egilsdóttir.

Film O koních a lidech režíruje Benedikt Erlingsson.

Film O koních a lidech má 85 minut.

Film O koních a lidech můžete vidět na Edison.

Film O koních a lidech je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.