FB pixel TP pixel
Men & Chicken
Men & Chicken

O kuřatech a lidech

Men & Chicken
Dánsko | 2015 | Komedie | Dramedy | 104 minut

Gabriel a Elias se u smrtelného lože svého otce dozví, že jsou adoptovaní. Jejich biologickým otcem je Evelio Thanatos, odborník na výzkum kmenových buněk. Po příjezdu na ostrov Ork bratři zjistí, že mají další tři sourozence – velmi neortodoxní sourozence. Jak zkultivovat trio neotesaných buranů, k...

Gabriel a Elias se u smrtelného lože svého otce dozví, že jsou adoptovaní. Jejich biologickým otcem je Evelio Thanatos, odborník na výzkum kmenových buněk. Po příjezdu na ostrov Ork bratři zjistí, že mají další tři sourozence – velmi neortodoxní sourozence. Jak zkultivovat trio neotesaných buranů, kteří chodí spát se slepicemi a pro ránu nejdou daleko?

Hrají: Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, David Dencik, Nicolas Bro, Soren Malling, Ole Thestrup, Kirsten Lehfeldt

Režie: Anders Thomas Jensen

IMDb  67 % Kinobox  68 %

O kuřatech a lidech online

Sledovat O kuřatech a lidech online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O kuřatech a lidech online, zda je ke stažení a zda má O kuřatech a lidech dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 5. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O kuřatech a lidech recenze a hodnocení

Ve filmu O kuřatech a lidech hrají Mads Mikkelsen, Nikolaj Lie Kaas, David Dencik, Nicolas Bro, Soren Malling, Ole Thestrup, Kirsten Lehfeldt.

Film O kuřatech a lidech režíruje Anders Thomas Jensen.

Film O kuřatech a lidech má 104 minut.

Film O kuřatech a lidech můžete vidět na Edison.

Film O kuřatech a lidech je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.