FB pixel TP pixel
Vianočné želanie
Vianočné želanie

O zakletém králi a odvážném Martinovi

Vianočné želanie
Česko | 2018 | Pohádky | Rodinné

Král je těžce nemocný a když se jeho jediná dcera, princezna Michaela, dozví o zázračné koruně krále Svaroga, která by mohla jejího otce uzdravit, vydá se najít Svarogovo začarované království. Cestou se zastaví v jedné vesnici, protože potřebuje okovat koně a nabrousit meč. Kovářem je tu Martin, do...

Král je těžce nemocný a když se jeho jediná dcera, princezna Michaela, dozví o zázračné koruně krále Svaroga, která by mohla jejího otce uzdravit, vydá se najít Svarogovo začarované království. Cestou se zastaví v jedné vesnici, protože potřebuje okovat koně a nabrousit meč. Kovářem je tu Martin, dobrosrdečný a pracovitý mládenec, který se princezně na první pohled líbí. Když pochopí, že je slepý, o to větší obdiv k němu pocítí. Po pár dnech se ve vsi objeví kůň bez jezdce a Martinovi dojde, že princezně se něco zlého přihodilo. Vezme koně a vypraví se hledat princeznu Michaelu. Cestou se k němu přidá šikovný skřítek, který mu za sladkou buchtu poskytne dobré rady a veselou společnost. Přestože Martin nevidí, dokáže si poradit se všemi překážkami, které mu mají zabránit dojít až do Svarogova království, se zákeřnou ježibabou i se svým největším protivníkem, mocným čarodějem Vlkanem, původcem všeho zla. Martinův handicap se v rozhodující chvíli paradoxně stane výhodou...

Hrají: Richard Autner, Simona Kollárová, Tomáš Maštalír, Lukáš Vaculík, Ján Gallovič, Csongor Kassai, Tomáš Mischura

Režie: Peter Bebjak

IMDb  69 %

O zakletém králi a odvážném Martinovi online

Sledovat O zakletém králi a odvážném Martinovi online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film O zakletém králi a odvážném Martinovi online, zda je ke stažení a zda má O zakletém králi a odvážném Martinovi dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 17. 12. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

O zakletém králi a odvážném Martinovi recenze a hodnocení

Tvůj názor na O zakletém králi a odvážném Martinovi?

Ve filmu O zakletém králi a odvážném Martinovi hrají Richard Autner, Simona Kollárová, Tomáš Maštalír, Lukáš Vaculík, Ján Gallovič, Csongor Kassai, Tomáš Mischura.

Film O zakletém králi a odvážném Martinovi režíruje Peter Bebjak.

Film O zakletém králi a odvážném Martinovi můžete vidět na iVysílání.

Film O zakletém králi a odvážném Martinovi je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.