FB pixel TP pixel
Human Trafficking
Human Trafficking

Obchod s bílým masem

Human Trafficking
Kanada | 2005 | Krimi seriály | Krimi drama | 44 minut | 1 řad(a) | 2 epizod

Mladou svobodnou matku Helenu svede úspěšný a pohledný muž a ona se s ním vydá z Prahy do Vídně. Mezitím si modelingová agentura v ukrajinském Kyjevě vybere šestnáctiletou Nadju, která se s dalšími vybranými kandidátkami vydává do Spojených států. Dvanáctiletá americká turistka Annie Grayová je ve f...

Mladou svobodnou matku Helenu svede úspěšný a pohledný muž a ona se s ním vydá z Prahy do Vídně. Mezitím si modelingová agentura v ukrajinském Kyjevě vybere šestnáctiletou Nadju, která se s dalšími vybranými kandidátkami vydává do Spojených států. Dvanáctiletá americká turistka Annie Grayová je ve filipínské Manile unesena přímo před zraky svých rodičů. Všechny se staly obětí mocné mezinárodní sítě obchodníků s bílým masem, kterou řídí Sergej Karpovič. Po třech newyorských úmrtích mladých prostitutek z východní Evropy přesvědčí policejní agentka s ruskými kořeny Kate Morozovová velitele imigrační a celní správy Billa Meehana, aby ji najal. Slíbí mu, že bude bojovat proti tomuto druhu zločinu a že nikdy nebude litovat, že ji angažoval.

Hrají: Donald Sutherland, Mira Sorvino, Robert Carlyle, Laurence Leboeuf, Isabelle Blais, Emma Campbell, Sarah-Jeanne Labrosse

IMDb  76 % Kinobox  74 %

Obchod s bílým masem online

Sledovat Obchod s bílým masem online můžeš na Filmbox+. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Obchod s bílým masem online, zda je ke stažení a zda má Obchod s bílým masem dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 29. 3. 2024
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Obchod s bílým masem recenze a hodnocení

V seriálu Obchod s bílým masem hrají Donald Sutherland, Mira Sorvino, Robert Carlyle, Laurence Leboeuf, Isabelle Blais, Emma Campbell, Sarah-Jeanne Labrosse.

Seriál Obchod s bílým masem můžete vidět na Filmbox+.

Seriál Obchod s bílým masem je online na Filmbox+, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.