FB pixel TP pixel
Obchodníci
Obchodníci

Obchodníci

Obchodníci
Česko | 2013 | Komedie | Romantická komedie

Petr a Richard patří k těm, pro které je pevná pracovní doba noční můrou. Chtějí být pány svého času a nikomu se nepodřizovat. Petr si navíc chce splnit svůj sen a stát se velkým hudebním skladatelem. Okovy běžného zaměstnání je oba děsí. Jenže peníze jsou nutnost a nějak se vydělávat musí. Co třeba...

Petr a Richard patří k těm, pro které je pevná pracovní doba noční můrou. Chtějí být pány svého času a nikomu se nepodřizovat. Petr si navíc chce splnit svůj sen a stát se velkým hudebním skladatelem. Okovy běžného zaměstnání je oba děsí. Jenže peníze jsou nutnost a nějak se vydělávat musí. Co třeba obchod se lží? Problémy nastanou, když se lží přestanou jen obchodovat a začnou s ní žít i v soukromí. Oba si uvědomují, že se jim situace vymyká z rukou a že je potřeba něco udělat. Snad je láska silnější než lež... Ale není nakonec láska tou největší lží v jejich životě? Kdo nakonec vystoupí z bludného kruhu? Petr, nebo Richard?

IMDb  29 %

Obchodníci online

Sledovat Obchodníci online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Obchodníci online, zda je ke stažení a zda má Obchodníci dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
české titulky | SD kvalita | od 11. 2. 2022
Předplatné za 159 Kč

Obchodníci obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Obchodníci, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Obchodníci postavy.

Obchodníci recenze a hodnocení