FB pixel TP pixel
Steel Magnolias

Ocelové magnólie

Steel Magnolias
USA | 1989 | Komedie | 119 minut

V malém jižanském městečku kdesi v Louisianě se v kosmetickém salonu setkává jeho majitelka Truvy Jones se svými kamarádkami, aby tu probíraly a řešily problémy s muži a další veselé i vážné okamžiky svých všedních životů. Elegantní Clairee Belcher, která nedávno ovdověla, svérázná Ouiser Boudreaux,...

V malém jižanském městečku kdesi v Louisianě se v kosmetickém salonu setkává jeho majitelka Truvy Jones se svými kamarádkami, aby tu probíraly a řešily problémy s muži a další veselé i vážné okamžiky svých všedních životů. Elegantní Clairee Belcher, která nedávno ovdověla, svérázná Ouiser Boudreaux, která nikdy nejde pro ostré slovo daleko, mladá a poněkud nemotorná Annelle Dupuy, kterou Truvy právě přijala jako svou pomocnici v salonu, nebo zámožná M'Lynn Eatenton, kterou stíhá jedna rána osudu za druhou, a její svéhlavá dcera Shelby, která se má právě vdávat. Jak běží čas, přichází v kosmetickém salonu na přetřes nepovedené manželství Truvy, radikální proměny Annelle, která jakoby se stále nemohla rozhodnout, jak by vlastně chtěla vypadat, nebo starosti M'Lynn se Shelby s její svatbou, manželstvím, nemocí a také touhou po dítěti, která by mohla mladou ženu stát život.

Hrají: Sally Field, Dolly Parton, Shirley MacLaine, Julia Roberts, Daryl Hannah, Olympia Dukakis, Tom Skerritt

Režie: Herbert Ross

IMDb  73 % Kinobox  70 %

Ocelové magnólie online

Sledovat Ocelové magnólie online můžeš na Google Play, iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ocelové magnólie online, zda je ke stažení a zda má Ocelové magnólie dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 19. 10. 2018
Nákup za 230 Kč
iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | od 9. 11. 2018
Půjčení za 59 Kč (i HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ocelové magnólie novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ocelové magnólie, které najdeš na našem webu.

105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
105 filmů, které je lepší sledovat o samotě
30.03.2020 14:00:00 | Tipy na film

Někteří z nás zůstali kvůli karanténě doma osamoceni. To nás společně s webem Rotten Tomatoes inspirovalo a dali jsme dohromady 105 snímků, které je nejlepší sledovat o samotě z různých důvodů. Najdete mezi nimi své favority?

Ocelové magnólie recenze a hodnocení

Ve filmu Ocelové magnólie hrají Sally Field, Dolly Parton, Shirley MacLaine, Julia Roberts, Daryl Hannah, Olympia Dukakis, Tom Skerritt.

Film Ocelové magnólie režíruje Herbert Ross.

Film Ocelové magnólie má 119 minut.

Film Ocelové magnólie měl rozpočet 15 000 000 $.

Film Ocelové magnólie můžete vidět na Google Play, iTunes.

Film Ocelové magnólie je online na Google Play, iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.