FB pixel TP pixel
Steel Dawn

Ocelový meč

Steel Dawn
USA | 1987 | 97 minut

Kdesi v budoucnosti zbyla ze světa pouze suchá pláň. Oceány již neexistují a jezera jsou vyschlá na prach. K posledním pramenům pitné vody se stahují přeživší lidé a budují kolem nich města. Jednu takovou osadu však vykořisťuje proradný Damnil a jeho skupina banditů a zabijáků. Jejich studny totiž r...

Kdesi v budoucnosti zbyla ze světa pouze suchá pláň. Oceány již neexistují a jezera jsou vyschlá na prach. K posledním pramenům pitné vody se stahují přeživší lidé a budují kolem nich města. Jednu takovou osadu však vykořisťuje proradný Damnil a jeho skupina banditů a zabijáků. Jejich studny totiž rychle schnou a potřebují vodu správců osady za každou cenu. Naštěstí do města v ten čas přichází osamělý válečník s dlouhým mečem na zádech (PATRICK SWAYZE), který se před zločinci odmítá sklánět. Damnilově skupině začíná být jedinou překážkou v cestě a zároveň se jeho činy stávají nekompromisní výzvou k boji.

IMDb  49 %

Ocelový meč online

Sledovat Ocelový meč online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ocelový meč online, zda je ke stažení a zda má Ocelový meč dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | od 1. 1. 2020
Půjčení za 59 Kč Nákup za 179 Kč

Ocelový meč obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ocelový meč, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ocelový meč postavy.

Ocelový meč recenze a hodnocení