FB pixel TP pixel
Ochránce
Ochránce

Ochránce

Ochránce
Česko | 2021 | Krimi seriály | Krimi drama | 60 minut | 1 řad(a) | 4 epizod | Nové díly od 11. 9. 2021

Aleš Pelán (L. Vaculík) je oblíbeným učitelem na střední škole. Šikana kolegyně ho donutí uvědomit si, že každý někdy potřebuje zastání. Učitelka, které se utopí žák na výletě. Rodiče dětí tyranizovaných nezvladatelným spolužákem. Dívka, co nikdy nechodila do školy. Základka, na které se porvou roms...

Aleš Pelán (L. Vaculík) je oblíbeným učitelem na střední škole. Šikana kolegyně ho donutí uvědomit si, že každý někdy potřebuje zastání. Učitelka, které se utopí žák na výletě. Rodiče dětí tyranizovaných nezvladatelným spolužákem. Dívka, co nikdy nechodila do školy. Základka, na které se porvou romské děti s bílými. Vychovatelky diagnostického ústavu, jimž chovanec zavraždí kolegyni… Tyto a další případy bude Pelán vyšetřovat coby školský ombudsman. I když není policista, ale učitel.

Režie: Tereza Kopáčová-Vrabelová

IMDb  84 % Kinobox  80 %

Ochránce online

Sledovat Ochránce online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ochránce online, zda je ke stažení a zda má Ochránce dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
od 7. 11. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ochránce novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ochránce, které najdeš na našem webu.

8 nejlepších nových seriálů roku 2021
8 nejlepších nových seriálů roku 2021
13.12.2021 14:00:00 | Tipy na film

Jaké nejlepší novinky jsme letos mohli vidět v televizi či na streamovacích službách? Mrkněte na naší osmičku nejvydařenějších novinek na Netflix, HBO, Amazonu či českých televizí a dožeňte resty během následujících vánočních svátků.

15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
15 nejlepších českých krimi, které by měl vidět každý
28.11.2021 10:30:00 | Tipy na film

Na Voyo odstartoval očekávaný Případ Roubal, který se zaměřuje na proces s nechvalně proslulým sériovým vrahem z let devadesátých. Dobrých kriminálek podle skutečnosti je ale dostupných více. Představme si ty nejlepší za posledních deset let.

Ochránce recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
05.12.2021

Naprosto fantastický Lukáš Vaculík v příbězích ze školství, kde není žádná pravda černá ani bílá a každá věta či postava strčí do kapsy většinu zahraniční produkce. Famózní.

 100 %

V seriálu Ochránce hrají .

Seriál Ochránce můžete vidět na iVysílání.

Seriál Ochránce je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.