FB pixel TP pixel
Code of Honor
Code of Honor

Ochránce spravedlnosti

Code of Honor
USA | 2016 | Akční filmy | Akční hrdinové | 106 minut

Po tragické smrti manželky a syna se bývalý armádní plukovník Robert Sikes (Steven Seagal) rozhodne vzít spravodlnost do vlastních rukou a vyčistit město od vlny zločinu. V této samozvané domobraně se mu kromě místní policie snaží zabránit i jeho bývalému ochranci, majorovi William Porterovi (Craig ...

Po tragické smrti manželky a syna se bývalý armádní plukovník Robert Sikes (Steven Seagal) rozhodne vzít spravodlnost do vlastních rukou a vyčistit město od vlny zločinu. V této samozvané domobraně se mu kromě místní policie snaží zabránit i jeho bývalému ochranci, majorovi William Porterovi (Craig Sheffer).

Hrají: Steven Seagal, Craig Sheffer, Louis Mandylor, Helena Mattsson, Griff Furst, Michael Flynn, R. D. Call

Režie: Michael Winnick

IMDb  42 % Kinobox  36 %

Ochránce spravedlnosti online

Sledovat Ochránce spravedlnosti online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ochránce spravedlnosti online, zda je ke stažení a zda má Ochránce spravedlnosti dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 27. 1. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ochránce spravedlnosti recenze a hodnocení

Ve filmu Ochránce spravedlnosti hrají Steven Seagal, Craig Sheffer, Louis Mandylor, Helena Mattsson, Griff Furst, Michael Flynn, R. D. Call.

Film Ochránce spravedlnosti režíruje Michael Winnick.

Film Ochránce spravedlnosti má 106 minut.

Film Ochránce spravedlnosti můžete vidět na Prima Plus.

Film Ochránce spravedlnosti je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.