FB pixel TP pixel
No Magic from Tomorrow
No Magic from Tomorrow

Od zítřka nečaruji

No Magic from Tomorrow
Česko | 1978 | Komedie | Rodinné | 84 minut

Pan Tau musí skončit se svým čarováním. Buřinka bude totiž nenávratně zničena! Opět to všechno začně tím, že se pan Tau objeví na křídle letícího letadla. Zděšená posádka všechno nahlásí, ale po přistání je záhadný černý pasažér pryč. Případu se ujme horlivý III. inspektor bezpečnosti letového provo...

Pan Tau musí skončit se svým čarováním. Buřinka bude totiž nenávratně zničena! Opět to všechno začně tím, že se pan Tau objeví na křídle letícího letadla. Zděšená posádka všechno nahlásí, ale po přistání je záhadný černý pasažér pryč. Případu se ujme horlivý III. inspektor bezpečnosti letového provozu Málek, který doufá, že bude za dopadení muže s buřinkou povýšen na II. inspektora. Jeho tři děti se právě chystají na pionýrský tábor, kde se díky omylu vedoucího tábora ocitne také pan Tau v roli táborového kuchaře. Po jeho stopách se však vydává neúprosný inspektor Málek, kterému se podaří zmocnit nejen deštníku pana Tau, ale také jeho kouzelné buřinky. S pomocí dětí pan Tau ochotně začne učit žít i bez kouzel...

Hrají: Otto Šimánek, Vlastimil Brodský, Zdena Hadrbolcová, Marie Rosůlková, Josef Kemr, Václav Lohniský, Josef Bláha

Režie: Jindřich Polák

IMDb  72 % Kinobox  72 %

Od zítřka nečaruji online

Sledovat Od zítřka nečaruji online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Od zítřka nečaruji online, zda je ke stažení a zda má Od zítřka nečaruji dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 22. 2. 2023
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Od zítřka nečaruji recenze a hodnocení

Ve filmu Od zítřka nečaruji hrají Otto Šimánek, Vlastimil Brodský, Zdena Hadrbolcová, Marie Rosůlková, Josef Kemr, Václav Lohniský, Josef Bláha.

Film Od zítřka nečaruji režíruje Jindřich Polák.

Film Od zítřka nečaruji má 84 minut.

Film Od zítřka nečaruji můžete vidět na Voyo.

Film Od zítřka nečaruji je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.