FB pixel TP pixel
Odborný dohled nad výkladem snu
Odborný dohled nad výkladem snu

Odborný dohled nad výkladem snu

Odborný dohled nad výkladem snu
Česko | 2018 | Odborný dohled (kolekce) | Komedie | Společnost

Tři staří kamarádi – Muzikant, Zloděj a Cirkusák, bývalí spoluvězni z bolševického kriminálu, spolu po ovdovění žijí v domě na česko-německém pomezí. Přivedla je sem potřeba vypořádat se s někým, kdo jim v minulosti ublížil. Jenže oním člověkem, bývalým estébákem, je současný hospodský, a tak pánové...

Tři staří kamarádi – Muzikant, Zloděj a Cirkusák, bývalí spoluvězni z bolševického kriminálu, spolu po ovdovění žijí v domě na česko-německém pomezí. Přivedla je sem potřeba vypořádat se s někým, kdo jim v minulosti ublížil. Jenže oním člověkem, bývalým estébákem, je současný hospodský, a tak pánové nemají kam chodit na točené pivo. Dokud Zloděj nezjistí, že kousek za hranicí na Polské straně je hospoda, kam se dá dojet autobusem. Jenže Cirkusák má nejprve obavy z polského piva, a pak mu nevoní, že hostinský má za ženu německou turkyni. Možnost točeného piva je náhle ohrožena. Navíc se v jejich domě objeví sudetská Němka. Právě tady totiž jako mladá bydlela a chce zde přespat, aby se jí zdál sen o muži, kterému jako členka hitlerjugend ublížila. Ráda by se dočkala odpuštění. V domě žije i Holka, bývalá prostitutka, toho času těhotná s některým z nich. Pánové si ji nastěhovali do domu „aby nemuseli stárnout spořádaně“. Holka jim ovšem nechce říct, s kým z nich to má. A pak se dovědí o „kouzelném čaji“, který před válkou „objevil“ zakladatel místní zahrádkářské kolonie. Po jeho vypití se člověku zdá, to nač myslel těsně před usnutím a o čem chtěl, aby se mu zdálo.

IMDb  64 % CSFD  61 %

Odborný dohled nad výkladem snu online

Sledovat Odborný dohled nad výkladem snu online můžeš na DaFilms, iVysílání, KVIFF TV, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Odborný dohled nad výkladem snu online, zda je ke stažení a zda má Odborný dohled nad výkladem snu dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 12. 2. 2021
Předplatné za 145 Kč
iVysílání
iVysílání
od 1. 7. 2022
Zdarma
KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Starmax
Starmax
od 5. 11. 2021
Cena nezjištěna

Odborný dohled nad výkladem snu recenze a hodnocení

Tvůj názor na Odborný dohled nad výkladem snu?

Ve filmu Odborný dohled nad výkladem snu hrají .

Film Odborný dohled nad výkladem snu režíruje .

Film Odborný dohled nad výkladem snu můžete vidět na DaFilms, iVysílání, KVIFF TV, Starmax.

Film Odborný dohled nad výkladem snu je online na DaFilms, iVysílání, KVIFF TV, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.