FB pixel TP pixel
Garbage, the City and Death
Garbage, the City and Death

Odpad město smrt

Garbage, the City and Death
Česko | 2012 | Drama | LGBT | 74 minut

Filmový scénář Reinera Wernera Fassbindera, byl předlohou divadelní inscenace režiséra Dušana Pařízka. Z tohoto scénáře a divadelního zpracování vychází film Jana Hřebejka Odpad město smrt. Prostitutka Romi je ve svém povolání málo úspěšná: na své zákazníky je až příliš jemné povahy. Čím umanutěji ...

Filmový scénář Reinera Wernera Fassbindera, byl předlohou divadelní inscenace režiséra Dušana Pařízka. Z tohoto scénáře a divadelního zpracování vychází film Jana Hřebejka Odpad město smrt. Prostitutka Romi je ve svém povolání málo úspěšná: na své zákazníky je až příliš jemné povahy. Čím umanutěji ji však její pasák Franz posílá na ulici, tím více se Romi přibližuje úplnému zhroucení. Jednou ji osloví spekulant s realitami, který sám sebe nazývá bohatým Židem: nepožaduje po ní sexuální služby. Stačí, aby mu vyprávěla, a za to ji doslova královsky odměňuje. Její tak náhlé štěstí s ní však nikdo nesdílí. Kolegyně i její stávající klienti se od ní odvracejí, a stejně tak i Franz, jehož miluje, říká: kšeftování s Židem smrdí. Celý příběh se odehrává v prostředí rozpadajícího se města, při jehož sanování se politici nepokrytě dělí o zisky se spekulanty a lobbisty, to vše pod ochranou policie.

Hrají: Gabriela Míčová, Dana Poláková, Martin Pechlát, Stanislav Majer, Jiří Černý, Martin Finger

Režie: Jan Hřebejk

IMDb  57 % Kinobox  56 %

Odpad město smrt online

Sledovat Odpad město smrt online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Odpad město smrt online, zda je ke stažení a zda má Odpad město smrt dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Odpad město smrt recenze a hodnocení

Ve filmu Odpad město smrt hrají Gabriela Míčová, Dana Poláková, Martin Pechlát, Stanislav Majer, Jiří Černý, Martin Finger.

Film Odpad město smrt režíruje Jan Hřebejk.

Film Odpad město smrt má 74 minut.

Film Odpad město smrt můžete vidět na KVIFF TV.

Film Odpad město smrt je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.