FB pixel TP pixel
Odvážná slečna

Odvážná slečna

Odvážná slečna
Česko | 1970 | Komedie | Situace

Novým předsedou senátu civilního soudu se po JUDr. Smolíkovi stává JUDr. Kroupa. Přebírá od novopečeného důchodce kancelář i se sekretářkou Zdenkou Mikovou. Mladá žena se Kroupovi líbí a brzy k ní cítí více než sympatie. Zdenka si od něho půjčí tři sta korun a vrátí mu místo nich roztomilé štěně. Kr...

Novým předsedou senátu civilního soudu se po JUDr. Smolíkovi stává JUDr. Kroupa. Přebírá od novopečeného důchodce kancelář i se sekretářkou Zdenkou Mikovou. Mladá žena se Kroupovi líbí a brzy k ní cítí více než sympatie. Zdenka si od něho půjčí tři sta korun a vrátí mu místo nich roztomilé štěně. Kroupa rozhoduje rozepři manželů Strnadových, kteří se hádají o alimenty na tříletou Věrušku, ale dcerka sama je jim evidentně lhostejná. Soudce navrhuje umístění dítěte do dětského domova. Zamilovaný Kroupa zahlédne Zdenku přes výlohu samoobsluhy a s hrůzou sleduje, jak mladá žena krade konzervy. Soudce chce vysvětlení a Zdenka ho přiměje k cestě do vesnice, kde žije její otec, smečka psů a čtyři malé děti. Kroupa je nešťastný, protože děti považuje za následky lehkomyslného života svobodné Zdenky. Brzy ale zjistí, že mladá žena děti unesla jejich vlastním, lhostejným a někdy i surovým rodičům poté, co je poznala jako zapisovatelka u soudu, a obětavě jim poskytla láskyplné zázemí. Kroupa přiměje Zdenku, která falšovala adopční listiny, aby se sama přihlásila na Bezpečnosti. V poněkud pohádkovém závěru se ocitá žena před soudem, kde dostává jen symbolický trest a poté, co přijme Kroupovu nabídku ke sňatku, mu prozradí, že s ním čeká dítě.

Hrají: Jiřina Bohdalová, Josef Kemr, Stella Zázvorková, Václav Voska, Zdeněk Kryzánek, Lubomír Lipský, Slávka Budínová, Josef Šob, David Šob, Jan Přeučil, Marta Richterová

Režie: František Filip

IMDb  63 % Kinobox  63 %

Odvážná slečna online

Sledovat Odvážná slečna online můžeš na Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Odvážná slečna online, zda je ke stažení a zda má Odvážná slečna dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 3. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Starmax
Starmax
od 1. 8. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Odvážná slečna recenze a hodnocení

Ve filmu Odvážná slečna hrají Jiřina Bohdalová, Josef Kemr, Stella Zázvorková, Václav Voska, Zdeněk Kryzánek, Lubomír Lipský, Slávka Budínová, Josef Šob, David Šob, Jan Přeučil, Marta Richterová.

Film Odvážná slečna režíruje František Filip.

Film Odvážná slečna můžete vidět na Starmax, Voyo.

Film Odvážná slečna je online na Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.