FB pixel TP pixel
Window to the Sea
Window to the Sea

Okno do moře

Window to the Sea
Španělsko | 2020 | Drama | Rakovina | 105 minut

Poté, co se dozví zdrcující zprávy, cestuje Maria (Emma Suárezová), 55letá Španělka z Bilbaa, s nejbližšími přítelkyněmi do Řecka, aniž by poslouchala rady svého syna a lékaře. Spontánní rozhodnutí ji zavede na ostrov Nisyros, kousíček ráje, kde se okamžitě cítí jako doma. Při prozkoumávání tohoto n...

Poté, co se dozví zdrcující zprávy, cestuje Maria (Emma Suárezová), 55letá Španělka z Bilbaa, s nejbližšími přítelkyněmi do Řecka, aniž by poslouchala rady svého syna a lékaře. Spontánní rozhodnutí ji zavede na ostrov Nisyros, kousíček ráje, kde se okamžitě cítí jako doma. Při prozkoumávání tohoto nádherného ostrova a užívání si jeho skrytých pokladů potkává Stefanose a nečekaně se zamiluje. Její krátký únik z reality se brzy promění v nečekanou příležitost ke štěstí. Tento film vypráví veselý příběh o ženě, která je připravena riskovat a alespoň na okamžik si užívat života naplno.

CSFD  76 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Okno do moře online

Okno do moře online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Okno do moře obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Okno do moře, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Okno do moře postavy.

Okno do moře recenze a hodnocení