FB pixel TP pixel
Oldboy
Oldboy

Oldboy

Oldboy
USA | 2013 | Akční filmy | Pomsta | 104 minut

Po jednom mejdanu se Joe Doucett probouzí v neznámém pokoji a vedle kocoviny má mnohem závažnější problém. Neví kde je, nemá své osobní věci a hlavně - nemůže ven. V televizi navíc hlásí, že jeho žena byla zavražděna a on je hlavním podezřelým, po masakru v jeho domě zůstala naživu malá dcerka. A ta...

Po jednom mejdanu se Joe Doucett probouzí v neznámém pokoji a vedle kocoviny má mnohem závažnější problém. Neví kde je, nemá své osobní věci a hlavně - nemůže ven. V televizi navíc hlásí, že jeho žena byla zavražděna a on je hlavním podezřelým, po masakru v jeho domě zůstala naživu malá dcerka. A tak to zůstane na dlouhých 20 let. V Bílém domě se střídají prezidenti a on stále neví, kde je, kdo ho vězní, na jak dlouho a proč. Den za dnem v jedné malé místnosti. 20 let. Zničehonic se probouzí venku na svobodě. Jediné, na co od té chvíle myslí, je pomsta, za kterou jde nelítostně a brutálně. Brzy navíc v telefonu uslyší: „Jestli chceš vidět svou dceru ještě někdy živou, odpověz na dvě otázky. Proč jsem tě nechal uvěznit? A proč jsem tě teď pustil ven?\

IMDb  57 % CSFD  82 %

Oldboy online

Sledovat Oldboy online můžeš na iTunes, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Oldboy online, zda je ke stažení a zda má Oldboy dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 11. 11. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 89 Kč nebo 129 Kč (HD)
Starmax
Starmax
od 2. 11. 2021
Cena nezjištěna

Oldboy obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Oldboy, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Oldboy postavy.

Oldboy novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Oldboy, které najdeš na našem webu.

Od Rošťáků k Avengers - 10 rolí, kde září Josh Brolin
Od Rošťáků k Avengers - 10 rolí, kde září Josh Brolin
12.02.2018 | Tipy na film

Jubilejní padesáté narozeniny dnes slaví jeden z nejcharismatičtějších herců posledních let, Josh Brolin. Při této příležitosti si pojďme připomenout deset filmů, ve kterých nás tento sympaťák nejvíce zaujal.

Oldboy zajímavosti

Celosvětové tržby
14 980 005 $
Tržby v USA
707 481 $
Tržby v českých kinech
422 245 Kč
Návštěvnost v českých kinech
4 121 diváků

Oldboy recenze a hodnocení

Ve filmu Oldboy hrají Josh Brolin, Elizabeth Olsen, Samuel L. Jackson, Sharlto Copley, Lance Reddick, Michael Imperioli, Max Casella.

Film Oldboy režíruje Spike Lee.

Film Oldboy má 104 minut.

Film Oldboy vidělo v českých kinech 4 121 diváků.

Film Oldboy můžete vidět na iTunes, Starmax.

Film Oldboy je online na iTunes, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.