FB pixel TP pixel
Oldrich and Bozena

Oldřich a Božena

Oldrich and Bozena
Česko | 1984 | Historické filmy | Středověk | 84 minut

"Na přelomu 10. a 11. století se v bratrovražedném boji mezi Přemyslovci a ostatními rody rozpadla boleslavská říše, ze sporů těžil především německý císař. Tehdy se zdálo, jakoby český stát i rod jeho knížat byly před zánikem..." Těmito slovy scénáře se začíná odvíjet příběh filmu Oldřich a Božena,...

"Na přelomu 10. a 11. století se v bratrovražedném boji mezi Přemyslovci a ostatními rody rozpadla boleslavská říše, ze sporů těžil především německý císař. Tehdy se zdálo, jakoby český stát i rod jeho knížat byly před zánikem..." Těmito slovy scénáře se začíná odvíjet příběh filmu Oldřich a Božena, jehož námětem se stala stejnojmenná divadelní hra Františka Hrubína.

Hrají: Jiří Bartoška, Vladimír Kratina, Ilona Svobodová, Jana Šulcová, Yvetta Kornová, Valérie Kaplanová, Boris Rösner

Režie: Otakar Vávra

IMDb  52 % Kinobox  62 %

Oldřich a Božena online

Sledovat Oldřich a Božena online můžeš na O2TV, Starmax, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Oldřich a Božena online, zda je ke stažení a zda má Oldřich a Božena dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 11. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
O2TV
O2TV
HD kvalita | SD kvalita | od 27. 6. 2023
Půjčení (HD) za 59 Kč
Starmax
Starmax
od 3. 10. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Oldřich a Božena recenze a hodnocení

Ve filmu Oldřich a Božena hrají Jiří Bartoška, Vladimír Kratina, Ilona Svobodová, Jana Šulcová, Yvetta Kornová, Valérie Kaplanová, Boris Rösner.

Film Oldřich a Božena režíruje Otakar Vávra.

Film Oldřich a Božena má 84 minut.

Film Oldřich a Božena můžete vidět na O2TV, Starmax, Voyo.

Film Oldřich a Božena je online na O2TV, Starmax, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.