FB pixel TP pixel
She's the One
She's the One

Ona, jedině ona

She's the One
USA | 1996 | Romantické filmy | Romantická komedie | 96 minut

Snímek se odehrává v rodinném prostředí, formou milostné komedie, či také komedie mravů líčí trable otce a dvou bratrů Fitzpatrickových. Newyorčané irského průvodu prožívají během krátkého údobí bouřlivé epizody, vesměs spjaté s jejich manželskými životy. Synové, řídící se radami egoistického otce, ...

Snímek se odehrává v rodinném prostředí, formou milostné komedie, či také komedie mravů líčí trable otce a dvou bratrů Fitzpatrickových. Newyorčané irského průvodu prožívají během krátkého údobí bouřlivé epizody, vesměs spjaté s jejich manželskými životy. Synové, řídící se radami egoistického otce, se dostanou do značných potíží. Vzhledem k rozdílnosti jejich povah je však konečné řešení jejich problémů také odlišné. Bohémsky založený taxikář Mickey se nakonec smíří s milovanou novomanželkou Hope, zatímco zazobaný manažer Francis přijde o milenku Heather (která však byla milenkou i jeho bratra) i o manželku Renee. Patriarchální otec až na samém konci zjistí, že ho jeho žena dlouho podváděla, protože nemínila snášet jeho sobectví.

IMDb  60 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.

Ona, jedině ona online

Ona, jedině ona online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ona, jedině ona obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ona, jedině ona, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ona, jedině ona postavy.

Ona, jedině ona recenze a hodnocení

Ve filmu Ona, jedině ona hrají Edward Burns, Michael McGlone, Cameron Diaz, Jennifer Aniston, John Mahoney, Maxine Bahns, Leslie Mann.

Film Ona, jedině ona režíruje Edward Burns.

Film Ona, jedině ona má 96 minut.

Film Ona, jedině ona není zatím nikde online.

Film Ona, jedině ona není zatím kde sledovat.