FB pixel TP pixel
Ondine
Ondine

Ondine

Ondine
Irsko | 2009 | Romantické filmy | Doják | 111 minut

Když irský rybář Syracuse (Colin Farrell) vylovil z moře krásnou mladou ženu (Alicja Bachelda), řekla jen, že se jmenuje Ondine. Příznačné jméno, které znamená ta, která přichází z moře. Syracuse jí nabídne přístřeší a ona se usadí nejen v jeho domě, ale postupně i v jeho srdci. Neznámá cizinka vyvo...

Když irský rybář Syracuse (Colin Farrell) vylovil z moře krásnou mladou ženu (Alicja Bachelda), řekla jen, že se jmenuje Ondine. Příznačné jméno, které znamená ta, která přichází z moře. Syracuse jí nabídne přístřeší a ona se usadí nejen v jeho domě, ale postupně i v jeho srdci. Neznámá cizinka vyvolává řadu otázek, ale rybářova malá dcerka Annie (Alison Barry) má okamžitě jasno. Ondine je podle ní vodní víla, kouzelnou mocí obdařená bytost, která vystupuje z vod proto, aby lidem nosila štěstí. Annie věří, že Ondine přišla kvůli ní, aby zachránila její selhávající ledviny. Syracuse sice na pohádky nevěří a zůstává nohama pevně na zemi, ale záhy i on podlehne jejímu kouzlu a je nucen si připustit, že od té doby, co s nimi Ondine přebývá, dějí se zvláštní věci. Mohli by spolu žít šťastně až do smrti, jenže Syracuse na šťastné konce už dávno nevěří. Ať Ondine je či není mořskou pannou, má za sebou temnou minulost, která ji za žádnou cenu nechce pustit na svobodu. Dokáže ji láska Syracuse zachránit, nebo se vrátí do hlubin zapomnění?

IMDb  68 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ondine online

Ondine online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Ondine obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ondine, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ondine postavy.

Ondine zajímavosti

Tržby v českých kinech
224 578 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 752 diváků

Ondine recenze a hodnocení

Ve filmu Ondine hrají Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Dervla Kirwan, Alison Barry, Tony Curran, Mary OShea, Gemma Reeves.

Film Ondine režíruje Neil Jordan.

Film Ondine má 111 minut.

Film Ondine vidělo v českých kinech 1 752 diváků.

Film Ondine není zatím nikde online.

Film Ondine není zatím kde sledovat.