FB pixel TP pixel
Opravdová láska
Opravdová láska

Opravdová láska

Opravdová láska
Česko | 2008 | Příběh Renáty Soukupové | Drama | Psychologické

Opravdová láska je dalším pokračováním volného cyklu o nejprve dívce, nyní mladé ženě, Renatě Soukupové. V prvním díle, který se jmenoval Pubescentka, nehrála ještě hrdinku Tatiana Vilhelmová, ale v následujícím pokračování příběhu "Můj otec a ostatní muži" známé herečce už roli režisérka a autorka ...

Opravdová láska je dalším pokračováním volného cyklu o nejprve dívce, nyní mladé ženě, Renatě Soukupové. V prvním díle, který se jmenoval Pubescentka, nehrála ještě hrdinku Tatiana Vilhelmová, ale v následujícím pokračování příběhu "Můj otec a ostatní muži" známé herečce už roli režisérka a autorka scénáře Andrea Sedláčková svěřila. V televizním filmu "Krásný čas" prožila Renata rozporuplnou a bolestnou lásku a také se vyrovnala se stigmatem, které pro ni znamenala role jejího otce v systému bývalého komunistického režimu. "Opravdová láska" vypráví o tom, jak Renata, žijící momentálně v Paříži, podnikne další návrat do Čech: přijede si pro ni muž, jemuž se rozhodne dát lásku i důvěru. Známe ho z předchozích dílů, je to bývalý disident Holý a vždycky se navzájem s Renatou přitahovali. Renata si uvědomí, že je to konečně člověk, se kterým by chtěla mít rodinu. Ale Holý děti nechce. Renata dále pátrá po minulých osudech svého zemřelého otce a chce o svém prožitém dětství a otcově životě napsat knihu. Její pátrání ji zvláštním způsobem posílí v touze po mateřství a tak se narýsuje další kapitola ze života moderní emancipované ženy.

Hrají: Tatiana Vilhelmová, Oldřich Kaiser, Ivan Trojan, Lucie Žáčková, Vojtěch Kotek, Jana Šulcová, Jana Štěpánková

Režie: Andrea Sedláčková

IMDb  58 % Kinobox  58 %

Opravdová láska online

Sledovat Opravdová láska online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Opravdová láska online, zda je ke stažení a zda má Opravdová láska dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 20. 1. 2008
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Opravdová láska recenze a hodnocení

Ve filmu Opravdová láska hrají Tatiana Vilhelmová, Oldřich Kaiser, Ivan Trojan, Lucie Žáčková, Vojtěch Kotek, Jana Šulcová, Jana Štěpánková.

Film Opravdová láska režíruje Andrea Sedláčková.

Film Opravdová láska můžete vidět na iVysílání.

Film Opravdová láska je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.