FB pixel TP pixel
Osada
Osada

Osada

Osada
Česko | 2021 | Komedie | Satira | 1 řad(a) | 1 epizod | Nové díly od 5. 9. 2021

Češi jezdí na chatu. Jezdí tam proto, aby byli v pohodě. A v pohodě budou, i kdyby se kvůli tomu měli zabít... Komediální epizodický seriál Osada zkoumá s velkým nadhledem český fenomén chataření. Kde jinde se mohou potkat tak různorodé a odlišné postavy než v chatařské kolonii? Milionář, který tají...

Češi jezdí na chatu. Jezdí tam proto, aby byli v pohodě. A v pohodě budou, i kdyby se kvůli tomu měli zabít... Komediální epizodický seriál Osada zkoumá s velkým nadhledem český fenomén chataření. Kde jinde se mohou potkat tak různorodé a odlišné postavy než v chatařské kolonii? Milionář, který tají svůj majetek, aby zůstal v osadě oblíbený. Spisovatelka románů červené knihovny. Nepraktický ajťák, který i dříví seká podle návodu na internetu. Voják speciálních jednotek v záloze, který ve skutečnosti pracuje jako kadeřník v salonu své ženy. A další svérázné figury, které mají společné jen jedno – chataření... Do chatové osady Záhoří jezdil už jejich děda, jejich rodiče a budou jezdit i jejich děti. Platí neměnná pravidla a tradice. Přestože se svět mezitím změnil. Někdo zbohatl, někdo naopak. Stali se z nich pravičáci i levičáci, Pražáci i Moraváci, liberálové i milovníci tradičních hodnot, staří i mladí. Vzdálili se sobě na hony. Kdeco vidí jinýma očima. Neshodli by se v práci, u televizního programu ani u voleb. Vůbec by se totiž nepotkali. Podle toho to od pátku do neděle v osadě vypadá. Ale nakonec se všichni nějak vrátí k tomu nejdůležitějšímu, co vnímají společně: na chatě je pohoda. Pohoda, i kdyby to mělo stát všecky zbytky sil. A to je taky nejrozumnější evangelium, které by Češi mohli darovat rozhádanému lidstvu: jezděte na chaty a na světě místo válek zavládne pohoda!

Hrají: Martin Myšička, Pavla Beretová, Ivana Chýlková, Radek Holub, Jana Švandová, Tomáš Hanák, Petra Nesvačilová

Režie: Radek Bajgar

Osada online

Sledovat Osada online můžeš na iVysílání, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Osada online, zda je ke stažení a zda má Osada dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 7. 4. 2023
Předplatné za 159 Kč
iVysílání
iVysílání
od 26. 11. 2021
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Osada recenze a hodnocení

V seriálu Osada hrají Martin Myšička, Pavla Beretová, Ivana Chýlková, Radek Holub, Jana Švandová, Tomáš Hanák, Petra Nesvačilová.

Seriál Osada můžete vidět na iVysílání, Voyo.

Seriál Osada je online na iVysílání, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.