FB pixel TP pixel
Magdana's Donkey
Magdana's Donkey

Oslík

Magdana's Donkey
Rusko | 1955 | Drama | Rodinné | 72 minut

Středometrážní hraný film pro děti. Příběh filmu je zpracován podle povídky gruzínského spisovatele Z. Gabašviliho. Vypráví o chudé vdově Magdaně, která žila se svými dětmi ve staré Gruzii koncem 19. století. Neradostný osud rodiny byl rozjasněn malým ubohým oslíkem, kterého děti našly na cestě. Osl...

Středometrážní hraný film pro děti. Příběh filmu je zpracován podle povídky gruzínského spisovatele Z. Gabašviliho. Vypráví o chudé vdově Magdaně, která žila se svými dětmi ve staré Gruzii koncem 19. století. Neradostný osud rodiny byl rozjasněn malým ubohým oslíkem, kterého děti našly na cestě. Oslíka tam zanechal bohatý kupec. Jejich milý přítel však s nimi dlouho nezůstal. Na trhu ho poznal jeho majitel a po soudním sporu ho soudce chudé rodině přikázal odebrat a vrátit majiteli. Filmu byla udělena na IX. mezinárodním filmovém festivalu v Cannes v r. 1956 Cena za krátký hraný film.

Hrají: Dudukhana Tserodze, Liana Moistsrapishvili, Mikho Borashvili, Nani Chikvinidze, Akaki Kvantaliani, Karlo Sakandelidze, ????? ??????

Režie: Tengiz Abuladze, Rezo Chkheidze

IMDb  76 % Kinobox  77 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Oslík online

Oslík online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Oslík recenze a hodnocení

Ve filmu Oslík hrají Dudukhana Tserodze, Liana Moistsrapishvili, Mikho Borashvili, Nani Chikvinidze, Akaki Kvantaliani, Karlo Sakandelidze, ????? ??????.

Film Oslík režíruje Tengiz Abuladze, Rezo Chkheidze.

Film Oslík má 72 minut.

Film Oslík není zatím nikde online.

Film Oslík není zatím kde sledovat.