FB pixel TP pixel
Framing Britney Spears
Framing Britney Spears

Osvoboďte Britney Spears

Framing Britney Spears
USA | 2021 | Dokumenty | Hudebníci | 75 minut

Dokument, který připravil slavný deník The New York Times, mapuje kariéru popové ikony Britney Spears od jejích začátků v kostelním sboru a The Mickey Mouse Clubu až po soudní spory s otcem o opatrovnictví. Ukazuje Britney nejen jako neuvěřitelný talent a holku z malého amerického městečka, která se...

Dokument, který připravil slavný deník The New York Times, mapuje kariéru popové ikony Britney Spears od jejích začátků v kostelním sboru a The Mickey Mouse Clubu až po soudní spory s otcem o opatrovnictví. Ukazuje Britney nejen jako neuvěřitelný talent a holku z malého amerického městečka, která se vydala za slávou, ale také jako idol mladých lidí, dříče, diskutovanou morální autoritu, matku nebo objekt nekonečného zájmu médií a paparazzi. Režisérka Samantha Starková poskládala mozaiku z výpovědí lidí, kteří se se zpěvačkou v určitých částech jejího života znali nejlépe, fanoušků bojujících o ukončení opatrovnictví, novinářů, bulvárních fotografů, právníků a dalších. Film obsahuje nejen záznamy z reportáží bulváru, televizních rozhovorů, které mnohdy dohnaly Britney až k pláči, ale také rodinné fotografie, videa či ukázky z koncertů.

Hrají: Britney Spears, Jamie Spears, Lynne Spears, Jamie Lynn Spears, Felicia Culotta, Justin Timberlake, Kevin Federline

Režie: Samantha Stark

IMDb  82 % Kinobox  70 %

Osvoboďte Britney Spears online

Sledovat Osvoboďte Britney Spears online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Osvoboďte Britney Spears online, zda je ke stažení a zda má Osvoboďte Britney Spears dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 12. 3. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Osvoboďte Britney Spears recenze a hodnocení

Tvůj názor na Osvoboďte Britney Spears?

Ve filmu Osvoboďte Britney Spears hrají Britney Spears, Jamie Spears, Lynne Spears, Jamie Lynn Spears, Felicia Culotta, Justin Timberlake, Kevin Federline.

Film Osvoboďte Britney Spears režíruje Samantha Stark.

Film Osvoboďte Britney Spears má 75 minut.

Film Osvoboďte Britney Spears můžete vidět na Voyo.

Film Osvoboďte Britney Spears je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.