FB pixel TP pixel
The Family Man

Otec rodiny

The Family Man
USA | 2000 | Komedie | Vánoce | 125 minut

Když mladý právník Jack Campbell (Nicolas Cage) odlétal na stáž do Londýna, sliboval své přítelkyni Kate (Téa Leoniová), že za rok už budou zase spolu. Uplynulo třináct let. Z Jacka se stal úspěšný burzovní makléř, který si za ta léta vybudoval slibnou kariéru, na Kate už dávno zapomněl a stále je s...

Když mladý právník Jack Campbell (Nicolas Cage) odlétal na stáž do Londýna, sliboval své přítelkyni Kate (Téa Leoniová), že za rok už budou zase spolu. Uplynulo třináct let. Z Jacka se stal úspěšný burzovní makléř, který si za ta léta vybudoval slibnou kariéru, na Kate už dávno zapomněl a stále je svobodný.\r Jsou Vánoce, Jack jde pozdě večer z kanceláře do svého bytu na Manhattanu, a cestou se staví v malém obchůdku. Zde se stane nechtěným svědkem roztržky mezi prodavačem s nějakým pobudou. Podaří se mu zklidnit vášně a dá se s účastníky hádky do hovoru o všem možném. \Mám všechno, po čem jsem toužil,\ říká při tom o sobě.\r Když se konečně dostane do svého luxusního mládeneckého apartmá, lehne si a okamžitě usne. Druhého dne se probudí v domku na předměstí, vedle něj leží v posteli o 13 let starší Kate, vedle v pokoji pláče dítě a šestiletá holčička mu říká \tati\. A to je jen začátek z celé řady překvapení, která na Jacka čekají...

Hrají: Nicolas Cage, Téa Leoni, Don Cheadle, Saul Rubinek, Makenzie Vega Norfolk, Jake Milkovich, Lisa Thornhill

Režie: Brett Ratner

IMDb  68 % Kinobox  64 %

Otec rodiny online

Sledovat Otec rodiny online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Otec rodiny online, zda je ke stažení a zda má Otec rodiny dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 24. 1. 2020
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Otec rodiny zajímavosti

Rozpočet
60 000 000 $
Celosvětové tržby
124 745 083 $
Tržby v USA
75 793 305 $
Tržby v českých kinech
1 168 425 Kč
Návštěvnost v českých kinech
14 928 diváků

Otec rodiny recenze a hodnocení

Ve filmu Otec rodiny hrají Nicolas Cage, Téa Leoni, Don Cheadle, Saul Rubinek, Makenzie Vega Norfolk, Jake Milkovich, Lisa Thornhill.

Film Otec rodiny režíruje Brett Ratner.

Film Otec rodiny má 125 minut.

Film Otec rodiny měl rozpočet 60 000 000 $.

Film Otec rodiny vidělo v českých kinech 14 928 diváků.

Film Otec rodiny můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Otec rodiny je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.