FB pixel TP pixel
Our Souls at Night
Our Souls at Night

Our Souls At Night

Our Souls at Night
USA | 2017 | Romantické filmy | Doják | 101 minut

Zlý černokněžník Gargamel vyčaruje pár nezbedných stvoření takzvaných neplechů, kteří vypadají jako šmoulové, aby se s jejich pomocí dostal ke kouzelné šmoulovské esenci. Brzy ale zjistí, že potřebuje pomoc Šmoulinky, která zná tajemství, jak změnit neplechy ve skutečné šmouly. Když Gargamel a jeho ...

Zlý černokněžník Gargamel vyčaruje pár nezbedných stvoření takzvaných neplechů, kteří vypadají jako šmoulové, aby se s jejich pomocí dostal ke kouzelné šmoulovské esenci. Brzy ale zjistí, že potřebuje pomoc Šmoulinky, která zná tajemství, jak změnit neplechy ve skutečné šmouly. Když Gargamel a jeho neplechové unesou Šmoulinku ze Šmoulic do Paříže, musí se Taťka Šmoula, Nešika, Mrzout a Fešák spojit se svými lidskými kamarády Patrickem a Grace Winslowovými, aby ji zachránili.

IMDb  54 %

Our Souls At Night online

Sledovat Our Souls At Night online můžeš na Netflix. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Our Souls At Night online, zda je ke stažení a zda má Our Souls At Night dabing nebo titulky.

Netflix
Netflix
anglické titulky | původní znění | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 30. 9. 2017
Předplatné za 199 Kč
Nezobrazuje se vám titul na Netflixu? Přepněte si na anglický profil.

Our Souls At Night obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Our Souls At Night, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Our Souls At Night postavy.

Our Souls At Night novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Our Souls At Night, které najdeš na našem webu.

10 nenápadných filmů na Netflixu, které stojí za to vidět
10 nenápadných filmů na Netflixu, které stojí za to vidět
19.08.2019 12:00:00 | Tipy na film

V záplavě nových filmů na Netflixu není ojedinělé, že řada menších filmů jednoduše zapadne. Algoritmus Netflixu pro doporučování navíc není dokonalý, a tak se často stane, že potenciálně zajímavý film před diváky skryje. Tady je tudíž 10 filmů, které vám možná unikly a měli byste to napravit.

Our Souls At Night recenze a hodnocení

Ve filmu Our Souls At Night hrají Jane Fonda, Robert Redford, Judy Greer, Bruce Dern, Phyllis Somerville, Matthias Schoenaerts, Iain Armitage.

Film Our Souls At Night režíruje Ritesh Batra.

Film Our Souls At Night má 101 minut.

Film Our Souls At Night můžete vidět na Netflix.

Film Our Souls At Night je online na Netflix, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.