FB pixel TP pixel
Armored

Ozbrojení a nebezpeční

Armored
USA | 2009 | Thrillery | Akční krimi | 88 minut

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto akcí nabitého a vzrušujícího thrilleru. Ozbrojený doprovod cenné zásilky riskuje vlastní životy, když se pouští do nebezpečné akce... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, chystají vydě...

Matt Dillon, Jean Reno a Laurence Fishburne vévodí hvězdnému obsazení tohoto akcí nabitého a vzrušujícího thrilleru. Ozbrojený doprovod cenné zásilky riskuje vlastní životy, když se pouští do nebezpečné akce... proti vlastnímu zaměstnavateli. Muži, vyzbrojeni zdánlivě dokonalým plánem, chystají vydělat bohatství, aniž by někomu zkřivili jediný vlas. Když se však do akce připlete nečekaný svědek, jejich plán se sesype jako domeček z karet.

IMDb  57 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Ozbrojení a nebezpeční online

Sledovat Ozbrojení a nebezpeční online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ozbrojení a nebezpeční online, zda je ke stažení a zda má Ozbrojení a nebezpeční dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 1. 2022
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)

Ozbrojení a nebezpeční obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Ozbrojení a nebezpeční, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Ozbrojení a nebezpeční postavy.

Ozbrojení a nebezpeční recenze a hodnocení

 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil Filmtoro
05.07.2010

Neco mezi Smrtonosnou pasti a Gangsterama. Slusne udelane, old school akce a dobra hudba.

 60 %

Tvůj názor na Ozbrojení a nebezpeční?