FB pixel TP pixel
Pan Jordán a Habada
Pan Jordán a Habada

Pan Jordán a Habada

Pan Jordán a Habada
Česko | 1968 | Komedie | Romantická komedie

Příběh se odehrává v prostředí jedné pražské školy na sklonku předminulého století. Učitelský sbor tu ovládá učitel Jordán (K. Höger), kariérista, který se neštítí ani štvavých, anonymních výpadů v tisku proti byrokratickému inspektorovi Svobodovi (F. Smolík) a jeho „chráněnci“, učiteli Habadovi (R....

Příběh se odehrává v prostředí jedné pražské školy na sklonku předminulého století. Učitelský sbor tu ovládá učitel Jordán (K. Höger), kariérista, který se neštítí ani štvavých, anonymních výpadů v tisku proti byrokratickému inspektorovi Svobodovi (F. Smolík) a jeho „chráněnci“, učiteli Habadovi (R. Lukavský), který přišel z venkova. Když se mu to hodí, používá Jordán nevybíravé prostředky. Pokrytectví, podrazy a maloměstsky zatuchlý život na škole nemůže snést mladá učitelka (J. Hlaváčová). Když zjistí, že Jordán používá i jejího snoubence, učitele Boháčka (Z. Řehoř), ke svým špinavým záměrům, ruší plánovanou svatbu a odhodlá se k tomu, aby poměry na škole odsoudila před celým sborem… Televizní adaptaci školské komedie Václava Štecha nastudoval s řadou slavných hereckých osobností v roce 1968 v pražském televizním studiu režisér Miloslav Zachata.

Pan Jordán a Habada obsazení

Herci: Karel Höger, Radovan Lukavský, František Smolík, Vlastimil Brodský, Jana Hlaváčová, Marie Vášová, Libuše Havelková, Zdeněk Řehoř, Jiří Steimar, Josef Bek, Ota Sklenčka

Režie: Miloslav Zachata

IMDb  64 % Kinobox  77 % Pan Jordán a Habada CSFD 78 %

Pan Jordán a Habada online

Sledovat Pan Jordán a Habada online CZ můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Pan Jordán a Habada online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má Pan Jordán a Habada dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 22. 9. 2013
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Pan Jordán a Habada recenze a hodnocení

Ve filmu Pan Jordán a Habada hrají Karel Höger, Radovan Lukavský, František Smolík, Vlastimil Brodský, Jana Hlaváčová, Marie Vášová, Libuše Havelková, Zdeněk Řehoř, Jiří Steimar, Josef Bek, Ota Sklenčka.

Film Pan Jordán a Habada režíruje Miloslav Zachata.

Film Pan Jordán a Habada můžete vidět na iVysílání.

Film Pan Jordán a Habada je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.